Edycja napisów do filmów

aegisub
Aegisub
Zaawansowany, wieloplatformowy edytor napisów z możliwością tworzenia tekstów piosenek do karaoke. Pozwala na formatowanie napisów, ustalanie ich pozycji na ekranie, dodawanie efektów.

linia

gaupol
Gaupol
Edytor napisów działający na bibliotekach GTK+, wspierający kilka formatów, np. „ssa, sub, txt, srt”. Pozwala na przesuwanie w czasie, zmianę współczynnika fps, sprawdzanie pisowni oraz podgląd zmian przy wykorzystaniu MPlayera.

linia

gnome subedit
GNOME Subtitle Editor
Program przeznaczony dla środowiska GNOME pozwala na edycję plików w formacie „srt, ssa, sub” wraz z podglądem przy użyciu MPlayera.

linia

qnapi
Qnapi
Mały program służący do pobierania i dopasowywania napisów do plików filmowych korzystając z NapiProjekt. Można za jego pomocą również wysłać napisy do bazy projektu oraz zgłosić wykryte błędy w napisach.

linia

subtitle composer
Subtitle Composer
Edytor napisów działający w środowisku KDE pozwala na edycje napisów w formacie „srt, ssa, sub”. Wykorzystuje MPlayera, Gstreamera lub Xine do podglądu zmian.

linia

subdownloader
SubDownloader
Program do pobierania i wysyłania napisów do filmów z serwisu OpenSubtitles.org z możliwością automatycznego wykrywania języka napisów.

linia

subtitle editor
Subtitle Editor
Edytor napisów działający na bibliotekach GTK+ wspiera formaty „srt, sub, ssa, txt”. Podgląd zmian jest zintegrowany z głównym oknem programu dzięki wykorzystaniu GStreamera lub w zewnętrznym odtwarzaczu.

linia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *