Współpraca

Jesteś miłośnikiem Linuksa?

Chcesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem?

Jeśli tak, to dołącz do nas pisząc własne artykuły, które pomogą innym użytkownikom Linuksa zrozumieć i opanować ten wspaniały system operacyjny. Twoje wiadomości i zapał mogą pomóc wielu osobom dając Tobie możliwość poszerzenia własnych horyzontów. Dajemy Ci także okazję na promocję Ciebie jako autora, publicysty, osoby posiadającej wiedzę i umiejętności w tej branży na popularnym Portalu.

Jeśli wyróżnisz się dobrze napisanymi pod względem merytorycznym i technicznym artykułami, zostaniesz na stałe przyjęty do naszego zespołu by wspólnie tworzyć Linuxiarze.pl

Być może to właśnie na Ciebie czekamy, więc nie zwlekaj i zostań redaktorem Portalu

Linuxiarze.pl
Linuxiarze to już nie młodzi, ale bardzo zapracowani i szanujący czas ludzie – lubiący konkrety.

Otrzymujemy od Was dużo maili z chęcią pomocy i współpracy – bardzo nas to cieszy, aczkolwiek w mailach brak konkretnych pomysłów 🙁

Jeśli naprawdę chciałbyś nam pomóc a nie bardzo wiesz jak – mamy dla Ciebie kilka propozycji :

1. Zostań wspomnianym wyżej redaktorem Portalu – pisz artykuły, felietony, bądź newsy oparte na własnym doświadczeniu z Open Source. Autor, który na stałe zostanie przyjęty do naszego zespołu otrzyma możliwość umieszczenia pod jednym z kolejnych artykułów linka do własnego serwisu. Warunek: link musi być tematyczny (powiązany z naszym portalem) a artykuł na wyłączność portalu (nie może być rozpowszechniany na innych serwisach).
2. Propaguj naszą akcję „Polub Pingwina” na swoim i innych serwisach – powiedz innym, że warto używać Linuxa.
3. Pomóż mniej doświadczonym na forum przy rozwiązywaniu ich problemów.
4. Bądź współtwórcą naszej dystrybucji SparkyLinux – pomóż przy testowaniu nowych wersji, wykrywaniu i usuwaniu ich błędów a Twoje nazwisko lub nick znajdzie się na liście współtwórców systemu.
5. Pomóż nam ( oferujemy prowizję ) w pozyskiwaniu reklamodawców – Linuxiarze. pl to serwis, który działa charytatywnie – potrzebuje wsparcia na rozwój.
6. Zostań sponsorem naszego Portalu. Jako sponsor zostaniesz umieszczony i promowany na stronie głównej Portalu (i jego ponad kilu tysiącach podstron), który generuje kilkanaście tysięcy odsłon dziennie.

Możesz również zaproponować coś od siebie. Jesteśmy otwarci na różne propozycje w ramach Linuksa.
Doceniamy ludzi kreatywnych, a także współpracę partnerską.
Podmioty pragnące nawiązać długofalową współpracę z naszym portalem, zapraszamy do kontaktu.

Pamiętaj ! Lubimy konkrety !

Współpracowaliśmy/współpracujemy z:

Linux & Andriod Magazine   Android User   Spinacz   FWiOO  Jooble

Zaufali nam:

MediaExpert   MediaMarkt   Pitax   Polsat Box   SurfShark   VirginMobile