Sponsoring

Prowadzisz firmę?
Sprzedajesz bądź produkujesz rzeczy z branży IT lub takiej, która mogłaby zainteresować naszych użytkowników (drobny sprzęt i urządzenia, akcesoria, oprogramowanie, ciekawe gadżety, książki, itp.)

Mamy dla Ciebie propozycję współpracy polegającą na sponsoringu nagród w konkursach organizowanych przez nasz portal w zamian za bezpłatną reklamę Twojej firmy u nas.

Co konkretnie możemy zaoferować w zamian za sponsoring?

Przy jednorazowej współpracy zamieścimy informację o Twojej firmie lub Tobie jako Sponsorze oraz ufundowanych przez Ciebie nagrodach na stronie konkursu wraz z przekierowaniem na Twoją stronę www.

Przy stałej współpracy umieścimy logo Twojej firmy w widocznym miejscu, w prawym panelu, na stronie głównej naszego portalu i ok. 2000 jego podstronach wraz z informacją: „Sponsorem nagród na portalu jest…”. Twoje logo będzie wyświetlało się nieograniczoną przez AdBlock ilość razy, ponieważ zostanie umieszczone na portalu jako statyczny obrazek, przez co setki tysięcy naszych czytelników będzie mogło je z powodzeniem zobaczyć.
Forma reklamy do uzgodnienia – oczywiście wartość nagród powinna odpowiadać wartości reklamy.

Mamy nadzieję, że propozycja zostania Sponsorem nagród w konkursach organizowanych przez nasz portal zainteresuje Cię i okaże się wartościową inwestycją.

Jeśli jesteś zainteresowany sponsoringiem nagród na portalu lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do współpracy
Zespół
Linuxiarze.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *