Społeczność Linuxiarze.pl na IRC-u

Reklama na Linuxiarze.pl

 

 

Rośnie popularność serwisu Linuxiarze.pl. Wzrasta również zainteresowanie projektem SparkyLinux, co można zauważyć na naszym forum w wątku o Sparky. Coraz więcej osób jest żywo zainteresowana rozwojem dystrybucji a nam jest niezmiernie miło, że to co robimy jak i nasz wkład pracy w portal nie idzie na marne.

Ostatnio na naszym forum wywiązała się dyskusja na temat zaistnienia społeczności linuksowej i tu pozwolę sobie zacytować jednego z naszych forumowiczów :

„społeczności irc lub innej, która pozwoliła by na bezpośrednią wymianę doświadczeń i dzielenie się wiedzą oraz na zwykłe, ludzkie poznanie się tych, którzy sympatyzują ze Sparky i chcą uczestniczyć w jego rozwoju”.

Tym, którzy są żywo zainteresowani wymianą takich doświadczeń między sobą i sympatyzują ze SparkyLinux oraz chcieliby pomóc w jego rozwoju informujemy, iż Linuxiarze.pl posiadają swój własny kanał na IRC:
#linuxiarze.pl
Serwer: irc.freenode.net

Wszystkich chętnych zapraszamy do dzielenia się doświadczeniami na w/w kanale oraz na forum.
Wbijajcie!

Linuxiarze na IRC

 

Opublikowane: 23 / 01 / 2013 ,

2 comments on “Społeczność Linuxiarze.pl na IRC-u
  1. Miło jest mieć miejsce, z którym można się identyfikować bez względu na system jakiego używamy i poziom zaawansowania w systemach linuxowych. Po prostu masz linux to jesteś u siebie 🙂

  2. Super! Nareszcie normalni ludzie, połączeni wspólną pasją 🙂 Cieszę się ogromnie i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strefa Linuxiarzy