Patronat medialny

Linuxiarze.pl to portal, którego głównym celem jest rozpowszechnianie otwartego oprogramowania oraz czynne zachęcanie użytkowników komercyjnego oprogramowania do stosowania otwarto-źródłowych rozwiązań.

Jesteśmy zwolennikami akcji mających na celu zainteresowanie Linuksem oraz wdrażanie go do szkół, przedsiębiorstw, jak i propagowanie wśród użytkowników domowych komputerów.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawą imprezę, akcję, konferencję, bądź inne wydarzenie związane z Open Source, jak również szeroko rozumianą branżą IT.

Organizatorzy zainteresowani, aby to nasz portal objął patronatem ich przedsięwzięcie, proszeni są o przesłanie nam, przynajmniej na 7 dni przed planowanym wydarzeniem zapytania, na adres: kontakt(at)linuxiarze.pl, w temacie wpisując „Patronat” wraz z krótką informacją, czego dotyczyć będzie wydarzenie oraz linkiem do strony wydarzenia.

Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia prosimy o przesłanie materiału, zdjęcia i/lub logotypu związanego z wydarzeniem w celu udostępnienia i promowania go na naszym portalu.

Patronat jest bezpłatny i nie może być rozumiany, jako szeroko pojęta reklama oraz marketing na naszym portalu – wszelkie, dodatkowe reklamy są płatne.

Ważne:

Jako, iż działamy non-profit to nie znaczy, że nie płacimy rachunków czy podatków – otóż wcale tak nie jest. Co miesiąc opłacamy dość spore rachunki, podatki, a także płacimy za usługi mające na celu usprawnienie działania naszych serwisów. Potrzebujemy również pieniędzy na stale zużywający się sprzęt do pracy, czyli laptopy, komputery PC, monitory, dyski, urządzenia wielofunkcyjne czy te drobne, jak: pamięci, myszki i inne potrzebne rzeczy.

Tak więc, jeśli prowadzisz firmę z branży IT – rozważ proszę – przekazanie wsparcia (cegiełki) na nasze działania związane z Open Source oraz tworzenie bezpłatnego systemu SparkyLinux. Możesz również wykupić mniejszą lub większą reklamę swojej firmy na naszym portalu.
Z góry bardzo dziękujemy.

W ramach patronatu oferujemy:
• promocję wydarzenia na portalu Linuxiarze.pl
• promocję wydarzenia w serwisach społecznościowych.

Na portalu, w ramach promocji, zamieścimy tekst, logotyp i/lub zdjęcie + 1 link prowadzący do strony Organizatora wydarzenia.

W zamian oczekujemy:
• zamieszczenia na witrynie Organizatora, w widocznym miejscu logotypu naszego portalu z linkiem oraz dopiskiem: Patronat nad naszą akcją objął portal
• zamieszczenia logotypu Linuxiarze we wszystkich materiałach promujących wydarzenie

Zamieść poniższy kod na swojej stronie, który wygeneruje logotyp:

<a href="https://linuxiarze.pl"><img alt="Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi" title="Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi" src="https://linuxiarze.pl/obrazy/images/logo-linuxiarze3.webp" style="border: 0px solid ; width: 280px; height: 56px;"></a>

Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi

 

W ostatnim czasie patronowaliśmy wydarzeniom:

Hacktoberfest 2019

VII Targi IT Future Expo

Hacktoberfest 2018

XIII edycja P.I.W.O.

XII edycja P.I.W.O.

Noc Informatyków

XI edycja P.I.W.O.

X edycja P.I.W.O.

Medialab Junior Warszawa

Bacula Konferencja

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]