Patronat medialny

Linuxiarze.pl to portal, którego głównym celem jest rozpowszechnianie otwartego oprogramowania oraz czynne zachęcanie użytkowników komercyjnego oprogramowania do stosowania otwarto-źródłowych rozwiązań.

Jesteśmy zwolennikami akcji mających na celu zainteresowanie Linuksem oraz wdrażanie go do szkół, przedsiębiorstw, jak i propagowanie wśród użytkowników domowych komputerów.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawą imprezę, akcję, konferencję, bądź inne wydarzenie związane z Open Source, jak również szeroko rozumianą branżą IT.

Organizatorzy zainteresowani, aby to nasz portal objął patronatem ich przedsięwzięcie, proszeni są o przesłanie nam, przynajmniej na 7 dni przed planowanym wydarzeniem zapytania, na adres: kontakt(at)linuxiarze.pl, w temacie wpisując „Patronat” wraz z krótką informacją, czego dotyczyć będzie wydarzenie oraz linkiem do strony wydarzenia.

Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia prosimy o przesłanie materiału, zdjęcia i/lub logotypu związanego z wydarzeniem w celu udostępnienia i promowania go na naszym portalu.

Patronat jest całkowicie bezpłatny i nie może być rozumiany, jako szeroko pojęta reklama oraz marketing na naszym portalu – wszelkie, dodatkowe reklamy są płatne.

W ramach patronatu oferujemy:
• promocję wydarzenia na portalu Linuxiarze.pl, Biznes.linuxiarze.pl ( w zależności, którego działu dotyczyć będzie dane wydarzenie )
• promocję wydarzenia w serwisach społecznościowych.

Na portalu, w ramach promocji, zamieścimy tekst, logotyp i/lub zdjęcie + 1 link prowadzący do strony Organizatora wydarzenia.

W zamian oczekujemy:
• zamieszczenia na witrynie Organizatora, w widocznym miejscu logotypu naszego portalu z linkiem oraz dopiskiem: Patronat nad naszą akcją objął portal
• zamieszczenia logotypu Linuxiarze we wszystkich materiałach promujących wydarzenie

Zamieść poniższy kod na swojej stronie, który wygeneruje logotyp:

<a href="https://linuxiarze.pl"><img alt="Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi" title="Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi" src="https://linuxiarze.pl/obrazy/images/logo-linuxiarze3.png" style="border: 0px solid ; width: 280px; height: 56px;"></a>

Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi

 

W ostatnim czasie patronowaliśmy wydarzeniom:

Hacktoberfest 2019

VII Targi IT Future Expo

Hacktoberfest 2018

XIII edycja P.I.W.O.

XII edycja P.I.W.O.

Noc Informatyków

XI edycja P.I.W.O.

X edycja P.I.W.O.

Medialab Junior Warszawa

Bacula Konferencja

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *