Reklama na Linuxiarze.pl

 

 

Patronat medialny

 

Linuxiarze.pl to portal, którego głównym celem jest rozpowszechnianie otwartego oprogramowania oraz czynne zachęcanie użytkowników komercyjnego oprogramowania do stosowania otwartych źródeł.

Jesteśmy zwolennikami akcji mających na celu zainteresowanie Linuksem oraz wdrażanie go do szkół, przedsiębiorstw, jak i propagowaniem wśród użytkowników domowych komputerów.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawą imprezę, akcję, konferencję, bądź inne wydarzenie związane z Open Source.

Organizatorzy zainteresowani, aby to nasz portal objął patronatem ich przedsięwzięcie proszeni są o przesłanie nam przynajmniej na 7 dni przed planowanym wydarzeniem zapytania na adres: kontakt(at)linuxiarze.pl w temacie wpisując „Patronat” wraz z krótką informacją, czego dotyczyć będzie to wydarzenie i linkiem do strony wydarzenia.

Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia prosimy o przesłanie materiałów, zdjęć, bądź logotypów związanych z wydarzeniem w celu udostępnienia ich i promowania na naszym portalu.

Patronat jest całkowicie bezpłatny.
W ramach patronatu oferujemy: promocję wydarzenia na portalu Linuxiarze.pl, Biznes.linuxiarze.pl ( w zależności, którego działu dotyczyć będzie dane wydarzenie ) oraz w serwisach społecznościowych.
Na portalu, w ramach promocji, zamieścimy tekst, logotyp, bądź zdjęcie + 1 link prowadzący do strony Organizatora wydarzenia.

Warunkiem zamieszczenia przez nas informacji o wydarzeniu jest w pierwszej kolejności zamieszczenie na witrynie Organizatora, w widocznym miejscu logo naszego portalu z linkiem oraz dopiskiem: Patronat nad naszą akcją objął portal

Zamieść poniższy kod na swojej stronie, który wygeneruje baner:

<a href="https://linuxiarze.pl"><img alt="Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi" title="Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi" src="https://linuxiarze.pl/obrazy/images/logo-linuxiarze3.png" style="border: 0px solid ; width: 280px; height: 56px;"></a>

Linuxiarze.pl - Linux dla ludzi

 

W ostatnim czasie patronowaliśmy wydarzeniom:

Hactoberfest 2018

XIII edycja P.I.W.O.

XII edycja P.I.W.O.

Noc Informatyków

XI edycja P.I.W.O.

X edycja P.I.W.O.

Medialab Junior Warszawa

Bacula Konferencja

 

Strefa Linuxiarzy