TrueNAS 13.0-U3

Pomoc drogowa Warszawa

Została wydana nowa wersja TrueNAS 13.0-U3.

TrueNAS to specjalistyczna dystrybucja systemu z rodziny BSD, wyposażona w serwer NAS (Network-Attached Storage), rozwijana przez firmę iXsystems.

Jest to trzecia aktualizacja TrueNAS z linii 13.0 z pewnymi ulepszeniami ACL i rsync, nowa wersją Samby 4.15.10 i wtyczką Asigra. Wydanie to dodaje integrację Enclosure Management dla R50 trzeciej generacji i Storj jako nowego dostawcę Cloud Sync.

W porównaniu z TrueNAS 12, TrueNAS 13 zawiera nowe komponenty i ma lepszą wydajność, skalowalność i niezawodność. W ciągu dwóch miesięcy od wydania TrueNAS 13.0-U2 stał się już drugą najczęściej wdrażaną wersją TrueNAS. TrueNAS 13.0-U3 opiera się na dojrzałości poprzedniej wersji z 30 poprawkami błędów i aktualizacjami bezpieczeństwa.

Obecnie TrueNAS 13.0-U2 jest domyślnym oprogramowaniem używanym dla wszystkich urządzeń TrueNAS i jest zalecane dla wszystkich użytkowników TrueNAS CORE i Enterprise ze względu na ulepszone właściwości bezpieczeństwa i niezawodności w porównaniu z TrueNAS 12.0-U8 i poprzednimi wersjami.

Obrazy iso nośników instalacyjnych dla maszyn 64 bitowych można pobrać z naszego portalu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.