Składane smartfony Samsunga – jak z ich wydajnością?

Pomoc drogowa Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 21 listopada 2022, 16:59

Składane smartfony Samsung zyskują coraz większą popularność. Wynika to z tego, że są one niezwykle funkcjonalne. Występują w kilku modelach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Poza wysoką wydajnością oraz szerokimi możliwościami zastosowania omawiane smartfony posiadają elegancki design. Doskonale podkreśla on profesjonalizm, co ma szczególne znaczenie dla osób pracujących w biznesie.

Wydajność zapewniona przez potężne komponenty

Składane telefony Samsung zostały wyposażone w najlepsze procesory na rynku. Dzięki temu są one niezwykle wydajne i działają bez żadnych zawieszeń – nawet przy korzystaniu z kilku aplikacji jednocześnie. W zależności od wybranego modelu smartfona posiadają procesory:

  • Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy
  • Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy

Ten pierwszy procesor występuje w Samsungach z serii Fold. Są to duże modele, których przekątna ekranu ma aż 7,6 cala. Oczywiście można go złożyć na pół, tak aby zajmował mniej miejsca w kieszeni. Smartfon ten może świetnie się sprawdzać w pracy, ponieważ wszystkie prezentacje, wykresy lub inne dane będą wyświetlane wyraźnie na dużym ekranie, który jest porównywalny do wyświetlacza tabletu. Omawiany sprzęt długo funkcjonuje na jednym ładowaniu, ponieważ posiada pojemność baterii 4400mAh.

W drugi z procesorów wyposażone są smartfony Samsung z serii Flip. Charakteryzuje je o wiele większa kompaktowość, ponieważ po złożeniu są mniej więcej wielkości opakowania słuchawek bezprzewodowych. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się u osób, które dużo podróżują albo są ciągle w ruchu. Wynika to z tego, że telefon zajmuje bardzo mało miejsca i jest wytrzymały. 

Oba z omawianych w modeli telefonów Samsung charakteryzuje względnie wysoka cena. Dlatego warto jest zakupić ten sprzęt po atrakcyjnej kwocie- https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/popularne-serie_samsung-galaxy-z.

Maksymalne podniesienie funkcjonalności pracy

Składane telefony Samsung umożliwiają realizację kilku zadań na raz. Jest to duża optymalizacja czasu, dzięki czemu można znacznie szybciej kończyć pracę. Taka wielozadaniowość jest możliwa poprzez podzielenie telefonu na dwa ekrany. Dotyczy to zwłaszcza Samsung Fold, który jest na tyle duży, że bez problemu może służyć jako narzędzie do pracy zdalnej. Przykładowo podczas podróży można uczestniczyć w konwersacji i jednocześnie tworzyć prezentację biznesową. 

Praca, jeśli chodzi o sprzęt elektroniczny, często stawia podobne wymagania co studiowanie. Dlatego składane telefony Samsung idealnie nadają się do środowisk akademickich. Za pomocą smartfonów z łatwością można korzystać z narzędzi pakietu Office oraz w wygodny sposób prowadzić notatki. Duży rozkładany ekran może służyć także jako uniwersalny czytnik książek naukowych lub innych treści.

Składane smartfony Samsung – praca w każdych warunkach

Dzięki możliwości składania omawianych smartfonów, mogą one służyć jako narzędzie pracy w każdych warunkach. W pozornie ciężkich sytuacjach, takich jak jazda samochodem albo pociągiem Fold lub Flip świetnie się sprawdzą. Są one także bardzo uniwersalnym narzędziem, dzięki obecności systemu Android. Oferuje on bardzo dużą ilość narzędzi, które można wykorzystać do realizacji zadań. Omawiane urządzenia świetnie sprawdzają się także przy relaksie. Wynika to z dużej przekątnej ekranu oraz możliwości wygięcia go pod odpowiednim kątem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.