LinuxUbuntu

Wubuntu

Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca 2024, 22:02

Strona domowa: www.wubuntu.org
Dokumentacja:
Forum: sourceforge.net/p/windows-ubuntu/forum/
Pochodzenie: Brazylia
Kategoria: Desktop
Pulpit: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Bazuje na: Ubuntu
Użytkownik: Początkujący
Wikipedia:
Distrowatch:
Nośnik: Live DVD
Instalacja:
Ostatnia stabilna wersja|wydana: 11.4.7 | 2024.06.10

Wubuntu, czyli „Windows Ubuntu” to system operacyjny, który dziedziczy cały wygląd i funkcjonalność systemu Microsoft Windows, ale nie wymaga modułu TPM, bezpiecznego rozruchu ani żadnych innych wymagań sprzętowych do swojego działania. Opracowany przy użyciu Ubuntu jako podstawy, oferuje szybki, bezpieczny i bardzo wydajny system. Będziesz także mógł uruchamiać aplikacje Microsoft Windows i Android za pomocą Wubuntu.

Zalety:
– Kompatybilny z aplikacjami Windows – Uruchamiaj swoje ulubione aplikacje .exe i .msi dzięki ulepszonej warstwie kompatybilności Wine.
– Ekosystem Microsoftu – Korzystaj z wbudowanych aplikacji, takich jak Microsoft Edge, Teams, Skype, PowerShell, Code i innych.
– Bezpieczny i bardzo szybki – Wubuntu jest szybkie i bezpieczne, bardzo bezpieczne. Koniec z obawami o wirusy i awarie.
– Plazma z systemem Windows Ubuntu 11 – Cała prostota systemu Microsoft Windows 11 z mocą, szybkością i bezpieczeństwem systemu Linux.
– Technologia KDE Plasma – Wubuntu Plasma wykorzystuje menedżera okien KDE, nowoczesny, wysoce konfigurowalny i pełen funkcji pulpit.
– Wysoce zoptymalizowany – Nie potrzebujesz wydajnego komputera. Urządzenia z dwurdzeniowymi procesorami i 2 GB RAM-u są już w stanie działać.

System dostępny jest tylko dla maszyn klasy x86_64/amd64.

 
Wiadomości:

 

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.