Gdzie jest Sparky?

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2022, 23:31

Pytacie nas, gdzie jest serwis SparkyLinux?

Technicy zajmujący się naszym VPS-em zdiagnozowali problem (oczywiście nie za darmo) wolno ładujących się i w ogóle nie działających naszych serwisów. Doinstalowali odpowiednie łaty zabezpieczające, ale problem nie zniknął. Okazało się, że nie ma on związku tylko i wyłącznie z atakami na nasz serwer. Po dogłębnej analizie logów naszego serwera, dowiedzieliśmy się, że serwer jest przeciążony od kilku miesięcy, a apogeum problemów rozpoczął się pod koniec listopada 2021 roku. Z analizy wynika, że największe obciążenie serwera powodują serwisy związane ze SparkyLinux i nie możliwe jest dalsze funkcjonowanie w obecnej formie.

Bardzo nas cieszy ciągle zwiększająca się liczba użytkowników SparkyLinux, lecz powoduje to zużycie wszystkich zasobów serwera, a co za tym idzie nie wyświetlanie się wszystkich naszych stron.

Musimy PILNIE przesiąść się na serwer o większej mocy, a ten kosztuje 2000 zł. rocznie. A już teraz, nie czekając, aż wszystkie nasze strony przestaną się wyświetlać opłaciliśmy jeden miesiąc za nowy serwer, aby jak najszybciej zacząć przenosić serwisy, by wszystkie znów mogły nieprzerwanie działać. Hmmm…przy naszych niewielkich zasobach budżetowych będzie to dla nas coroczne wyzwanie. Pomożecie nam sprostać tym wyzwaniom?

Przekaż darowiznę https://linuxiarze.pl/wsparcie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.