Czy zestaw internet i telewizja to rozwiązanie dla Ciebie?

Ostatnia aktualizacja: 11 września 2022, 00:21

Coraz więcej dostawców stara się tworzyć rozwiązania dopasowane do potrzeb użytkowników, które znacznie wykraczają poza podstawową ofertę telekomunikacyjną. Przykładowo, w ofercie smartDOM użytkownicy mają dostęp do telewizji satelitarnej, kablowej IPTV, internetowej, a także serwisu streamingowego Polsat Box Go. Łączone usługi to nie tylko wygoda, ale możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Usługi łączone, czyli oferta dla każdego

Jesteś zainteresowany szybkim Internetem 5G oraz dostępem do wielu ciekawych kanałów telewizyjnych i pakietem telewizji, który zadowoli  wszystkich domowników? Czekasz na premiery ulubionych seriali, a pozostali domownicy chcą cieszyć się z dostępu do największych wydarzeń sportowych? Jeśli wybierzesz usługi łączone, możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji. Co zyskujesz? Wybierasz szerszy pakiet telewizji, ale nie przepłacasz, jak w przypadku, gdy usługi pochodzą od różnych dostawców, którzy ze sobą nie współpracują. Wejdź na stronę https://sklep.polsatbox.pl/zestawy-internet-tv i wybierz najlepsze rozwiązanie do twojego domu.

Przykładem takiego rozwiązania jest smartDOM od Plusa i Polsat Box. W ofercie usług łączonych możesz skomponować swój zestaw, wybierając m.in.:

 • telewizję internetową, z dekoderem oraz możliwością wygodnej aktywacji na 30 dni pakietów podstawowych i dodatkowych;
 • telewizję w technologii satelitarnej i kablowej IPTV;
 • telewizję z Internetem 5G z rabatem smartDOM;
 • Internet LTE lub 5G od Plusa;

Niezależnie, którą ofertę wybierzesz, zyskujesz.

Telewizja z Internetem 5G w ramach usług łączonych

Jedną z najczęściej wybieranych usług poza telewizją jest Internet 5G. Na stronie internetowej, niezależnie od wyboru, zawsze otrzymujesz Internet 5G o prędkości 120 GB z najnowszym routerem w atrakcyjnej ofercie ratalnej oraz wygodną opcją e-faktury. Niezależnie od wybranego pakietu, wnosząc niewielką opłatę jednorazową, korzystasz z dekodera 4K.

Telewizja internetowa – wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci

Coraz częściej wybieraną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań jest telewizja internetowa, dostępna również w Polsat Box. Jakie są jej zalety?

 • Brak konieczności montażu anteny satelitarnej.
 • Niewielkich rozmiarów dekoder, który nie tylko zapewnia dostęp do wybranego pakietu, ale także pozwala na dokonanie opłat w wygodny sposób – blikiem lub kartą.
 • Dostęp do aplikacji Polsat Box Go z bogatą biblioteką VOD oraz wybranymi kanałami ze swojej oferty, które można oglądać dodatkowo na 3 urządzeniach mobilnych (nawet 100 kanałów).
 • Przy zawieraniu umowy możesz zdecydować się na wybór jednego z kilku dostępnych pakietów. Każdy z nich aktywujesz na 30 dni, a po ich upływie przedłużasz dostęp lub aktywujesz inny pakiet.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

One thought on “Czy zestaw internet i telewizja to rozwiązanie dla Ciebie?

 • 9 sierpnia 2022 at 18:14
  Permalink

  Ja szukam internetu z VOD. Nie widze sensu placic za dostep do reklam na 300 kanalach

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.