Wsparcie na większy serwer

Wsparcie

Jak co roku zbliża się dzień zapłaty za nasz serwer, lecz tym razem będzie to trochę wyższa kwota, z uwagi iż zdecydowaliśmy się zakupić większy i szybszy serwer – stary często stawał dęba, a strony nie ładowały się. Aby polepszyć komfort korzystania z naszych stron takie rozwiązanie stało się wręcz koniecznością, dlatego gorąco prosimy Was o wsparcie.

Tak więc do 09.11.2019r. musimy uzbierać i zapłacić za większy serwer kwotę 1500zł. plus min. 500zł. na nasze comiesięczne rachunki, jak: internet, energię, odnowienie domen czy niespodziewane wydatki związane z zużywającym się drobnym sprzętem typu: pamięci USB, myszki, baterie, etc.

W sumie potrzebujemy uzbierać min. 2000zł.

Prócz tego potrzebny jest nam również sprzęt.
Jak zapewne zauważyliście ostatnio bardzo mocno skupiamy się na pracy nad dostosowaniem naszych stron na urządzenia mobilne, co spędza nam sen z powiek, bo stron i podstron jest naprawdę dużo, co przekłada się na godziny, dni i tygodnie, które spędzamy przed komputerami.
Niestety, jeden z naszych laptopów, na którym obecnie pracujemy: 2 rdzeniowy Lenovo ThinkPad T410 z 14 calową, matową matrycą i 250 gigabajtowym dyskiem już się wysłużył i zaczął nam się buntować – po kilka razy na dzień automatycznie wyłączając się, co utrudnia nam pracę.

W związku z tym potrzebujemy nowszego laptopa do pracy, koniecznie z matową matrycą, aby nie męczyć oczu. Jeśli ktokolwiek z Was posiada w domu nieużywanego laptopa na chodzie o zbliżonych parametrach a chciałby się go pozbyć, to chętnie się nim zaopiekujemy 🙂

Osoby mogące podarować nam podobny sprzęt prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie – będziemy wdzięczni za każdy sprzęt, jak i wsparcie na serwer oraz rachunki.

Zobacz, jak można nas wesprzeć https://linuxiarze.pl/wsparcie/

Pasek postępu zbiórki jest stale widoczny w prawym panelu u góry naszej strony.

A już teraz z góry bardzo dziękujemy wszystkim naszym wspierającym i pomagaczom 🙂
To zaszczyt dla Was pracować i tworzyć portal.
Aneta i Paweł
Linuxiarze.pl

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

84 − 79 =