Aktualności

Coroczna zbiórka na serwer 2021

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2022, 23:37

Zbliża się coroczny dzień zapłaty za nasz serwer.

Do 31.01.2022r. musimy uzbierać i zapłacić za serwer kwotę 1500zł. plus min. 2800zł. na nasze comiesięczne wydatki, jak: prąd, gaz, woda, internet, domeny, wydatki związane z poprawą funkcjonalności stron, stale zużywający się drobny sprzęt komputerowy (pamięci, pendrivy, myszki, baterie, etc…), paliwo, a także czynsz, wyżywienie, leki oraz nieśmiertelne podatki.

Startujemy ze zbiórką już dziś, by zdążyć z zapłatą za serwer na czas, byśmy mogli pozostać z Wami w sieci przez kolejny rok – bardzo byśmy tego chcieli. To nasza pasja i praca jednocześnie, której poświęcamy się bez reszty, dlatego wierzymy, że z Waszą pomocą nam się uda.

Na stronie, jak rok temu, pojawią się 2 paski do zbiórki.
Jeden pasek do comiesięcznego wsparcia, a drugi do zbiórki na serwer.

Jak mantrę powtarzamy, iż Linuxiarze, SparkyLinux, ArchiveOS oraz SoftMania to nasza jedyna praca i zarazem jedyne źródło utrzymania. We dwoje utrzymujemy się tylko z Waszego comiesięcznego wsparcia oraz niewielkich przychodów z reklam. Z samych reklam nie przeżylibyśmy w Warszawie, dlatego bardzo ważne jest dla nas Wasze wsparcie. Inflacja szaleje, na chwilę obecną wynosi 7%, jest coraz drożej 🙁 Nasza bezglutenowa dieta oraz stale rosnące rachunki (m.in. prąd, internet) pochłaniają najwięcej pieniędzy, bo komputery pracują non stop, zwłaszcza gdy tworzymy iso SparkyLinux, aplikacje, etc., lecz już nie raz udowodniliście, że można na Was polegać bo jesteście zarąbiści 🙂

Po nowym roku zmianie ulega kwota minimalnego wynagrodzenia za pracę, tak więc od stycznia 2022 roku będziemy co miesiąc zbierali kwotę min. 3010 zł.

Z całego serca dziękujemy Wam za wsparcie, które jak zawsze jest nieocenione.
Dzięki takim ludziom jak Wy mamy chęć tworzyć i dalej działać.

Donacje można przekazywać za pośrednictwem strony:
https://linuxiarze.pl/wsparcie/

Trzymajcie się zdrowo.
Aneta i Paweł

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Skip to content