Świat

Profesjonalny hosting

Ostatnia aktualizacja: 16 września 2023, 12:32

Profesjonalna strona internetowa, własny blog, serwis internetowy czy też portal. Wszystkie te usługi wymagają posiadania własnego hostingu. Wszystkie domeny, serwery, czy to FTP, czy serwery VPS znajdują się na komputerach, które muszą pracować przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, tak aby zapewnić dostęp do nich zarówno właścicielowi serwera jak i wszystkim, którzy odwiedzają stronę internetową. Stabilność działania serwerów jest tutaj kluczowym punktem, dlatego bardzo ważne jest, aby zdecydować się na stabilny i szybki hosting, czyli taki, jaki oferuje Hosting Farm.

 

Stabilny hosting w UK

Wielka Brytania to kraj, gdzie ilość małych i średnich przedsiębiorstw jest kilkukrotnie większa niż w pozostałych krajach Europy. Dzięki internetowi firmy te mogą się rozwijać, co również ma wpływ na gospodarkę kraju. Niewiele jest jednak dobrych i sprawnych dostawców hostingu w korzystnej cenie. Wielu z Was, drodzy czytelnicy, z pewnością zada teraz pytanie, jaki hosting można uznać za dobry? Przede wszystkim, istnieje kilka cech, które charakteryzują dobry hosting, najważniejszy jednak jest odpowiedni stosunek ceny hostingu do jego jakości. Przy tak dużej konkurencji na rynku, zdecydowana większość firm opiera się na kierunku: „im tańszy, tym lepszy i łatwiej się sprzeda”. Nie jest to jednak właściwy kierunek, bowiem firma Hosting Farm idąc w stronę połączenia wysokiej jakości swoich serwerów i usług, razem z dobrą ceną, która nie „gryzie” mocno po kieszeni, wybrała drogę trudniejszą, jednak rzesza zadowolonych klientów potwierdza, że słuszną.

Doskonałe parametry techniczne serwerów

Każdy, kto wykupuje serwer pod własną stronę internetową oraz skrzynkę e-mailową, czy też jakąkolwiek inną usługę internetową, chce, aby serwer ten był bardzo stabilny. Hosting Farm zapewnia wysoką stabilność swoich serwerów oraz ich niezaburzone niczym działanie przez 99,9 % czasu. To jednak nie wszystko, bowiem firma przygotowała dwie bardzo korzystne oferty. Jedna z nich dedykowana jest dla klientów indywidualnych. Jest to oferta „Web Hosting”, przygotowana specjalnie pod strony firmowe oraz serwisy internetowe. W trzech opcjach do wyboru, klient może wybierać pomiędzy ofertami „Starter”, „Home” oraz „Business”. Każda z nich cechuje się odmiennymi parametrami oraz ceną, przy czym każda z nich dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Strona internetowa prywatnej, niewielkiej firmy, czy też własny blog, nie wymagają posiadania gigabajtów miejsca na dysku i olbrzymiej ilości transferu, dlatego dla takich osób oferta „Starter” jest idealna. Dla średnich przedsiębiorców, czy też firm działających w szeroko pojętej branży internetowej, najbardziej efektywny będzie pakiet „Business”. Każdy z tych pakietów posiada pełne wsparcie firmy Hosting Farm, dostęp do nowoczesnego panelu użytkownika oraz doskonałe parametry techniczne.

Nowoczesny sprzęt to niezawodność i szybkość

Hosting Farm stawia przede wszystkim na niezawodność swoich serwerów, dlatego oparł infrastrukturę na systemach operacyjnych Linux, które są odpowiednio zabezpieczane przed atakami oraz złośliwym oprogramowaniem. Dzięki nowoczesnym maszynom, wyposażonym w co najmniej dwa procesory oraz olbrzymią ilość pamięci RAM, serwery te funkcjonują stabilnie i nawet w przysłowiowym „szczycie”, zachowują płynność działania. Każdy użytkownik może liczyć na regularny backup danych serwera, dzięki czemu administratorzy w razie pomyłki lub w przypadku błędu, będą mogli łatwo odzyskać wszystkie dane. Szybkie dyski SAS i odpowiednia konfiguracja zapewniają równomierne rozdzielenie mocy obliczeniowej serwerów, dzięki czemu nawet bardzo „pamięciożerne” operacje nie przeszkadzają w stabilnym działaniu serwera dla wszystkich innych użytkowników.

Warto wybrać Hosting Farm

Pomimo olbrzymiej konkurencji na rynku, nadal istnieją firmy, takie jak Hosting Farm, które oferują profesjonalne serwery. Hosting Farm oferuje także możliwość wykupienia oraz zarejestrowania na swoich hostingach domen, z najbardziej popularnymi rozwinięciami, głównie domeny krajowe dla Wielkiej Brytanii. Aby dowiedzieć się więcej i zamówić odpowiednią usługę hostingową, wystarczy wejść na stronę Hosting Farm.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jeden komentarz do “Profesjonalny hosting

  • Calkiem fajny design tej stronki. Wszystko utrzymany w jednym stylu. Wiecej stron firmowych powinno tak wygladac 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.