W miesiąc po starcie akcji „Polub Pingwina”

Polub Pingwina - Bądź bezpieczny w sieci Miesiąc temu, dokładnie 15 marca wystartowaliśmy ze społeczną akcją „Polub Pingwina, bądź bezpieczny w sieci”. Akcja zdobyła duże uznanie oraz poparcie wśród bardzo wielu internautów.

Pisaliśmy oraz zachęcaliśmy za pośrednictwem maili, których wysłaliśmy tysiące z zaproszeniem do akcji jak i do wypróbowania samego Linuksa, który jest jej bohaterem.

Ogromna liczba osób odwiedziła nasz portal a niektórzy napisali o nas na swoich stronach i blogach oraz zamieścili nasz baner.

W czasie akcji „Polub Pingwina” przeprowadziliśmy wiele rozmów i nawiązaliśmy kontakty z ciekawymi osobami oraz firmami. Chcieliśmy wszystkim Wam serdecznie podziękować za wsparcie oraz za to, że trzymaliście kciuki za powodzenie naszej akcji. Bez Was wszystko by się nie udało. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Oczywiście na tym etapie nie kończymy akcji.
W dalszym ciągu będziemy namawiać i zachęcać wszystkich do aktywnego korzystania z Linuksa, który jest przyszłością dla nas i naszych dzieci.

Już teraz gorąco zachęcamy naszych stałych czytelników oraz bywalców forum do aktywnego dzielenia się na łamach naszego portalu swoimi opiniami i odczuciami po zainstalowaniu Linuksa.
Bardzo nas cieszy, iż linuksiarzy z dnia na dzień jest coraz więcej, co nas utwierdza w przekonaniu, że warto organizować takie akcje.

 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *