Aktualności

Gratka dla Sparkersów

Ostatnia aktualizacja: 18 września 2023, 12:51

Pytaliście nas w mailach o naklejki ze SparkyLinux.

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Właśnie dotarły do nas świeżo upieczone sparkowe naklejki.

Specjalnie dla Was wyprodukowaliśmy na próbę niewielką ilość wyjątkowych i niepowtarzalnych naklejek z logo SpakyLinux.

Oprócz tego, iż są to naklejki, spełniają jeszcze jedną bardzo ważną funkcję – są odblaskami.

A jak wiecie, zgodnie z nową ustawą o ruchu drogowym obowiązującą od 31.08.2014 roku piesi, którzy poruszają się po zmierzchu, po drodze poza obszarem zabudowanym, muszą mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierowcy.

Nasze odblaski możecie śmiało nakleić na: komputer, laptop, smartfon, rower, kubek, na co tylko chcecie, nawet na tornister dziecka (są wodoodporne – wyprodukowane ze specjalnej folii PVC). Naklejki posiadają wymiary ok. 80 x 80 mm., a ich walory luminescencyjne zwiększą bezpieczeństwo dziecka w drodze do i ze szkoły.

Każdy, kto wesprze nas kwotą 50 zł. lub wyższą na konto bankowe nr: 39109010140000000124264767, tytułem „Wsparcie dla Linuxiarze.pl”, w podziękowaniu otrzyma od nas przesyłkę z wyjątkową naklejką-odblaskiem.

Po wpłacie prosimy o przesłanie nam mailem na kontakt[małpa]linuxiarze[kropa]pl swoich danych do wysyłki – dane muszą być zgodne z tymi na przelewie, celem zweryfikowania wpłaty (wysyłamy tylko na terenie Polski).

Jeśli nasze naklejki Wam się spodobają i będzie dużo chętnych, tym więcej pieniędzy będziemy mieli na wyprodukowanie kolejnych naklejek, a może magnesów na lodówkę czy innych podobnych gadżetów. Pomyślimy także o maskotkach linuksowych, o które również pytaliście nas w mailach.

Poza tym, jak niektórzy zauważyli, nasz serwer od ponad dwóch miesięcy raz lub dwa razy dziennie zawiesza się. Spowodowane jest to systematycznym przybywaniem Linuksiarzy i Sparkersów odwiedzających nasze strony. W żadnym stopniu nie przekłada się to na wpływy z reklam i dotacji. Jedynym rozwiązaniem jest podwyższenie planu taryfowego VPS-a, co wiąże się z dodatkowym kosztem 300 zł. za cały rok. Tak więc widzicie – pieniędzy jest ciągle za mało, a dodatkowe rachunki wyrastają jak grzyby po deszczu.

P.s.
A już teraz bardzo dziękujemy 5 osobom za grudniowe i styczniowe wsparcie nas za pomocą powyższego numeru konta bankowego.
Dzięki Wam, dokładając niewielką różnicę mogliśmy w styczniu bez stresu opłacić fakturę opiewającą na 170 zł. za dodatkowe usługi związane z obsługą naszego serwera VPS.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

2 komentarze do “Gratka dla Sparkersów

 • Myślę że wsparcie byłoby większe gdybyście udostępnili wpłaty:
  1. BLIKiem
  2. CRYPTO walutą – o tu to bym mógł wesprzeć, pierwszy raz kupiłem Bitcoiny ok 2000-2007
  ale pamiętam cenę ok.1000z ł i to aby pograć w kasynach 😉

  A i mam pomysły na rozwinięcie portalu i większe zarobki. Ale to na priv. napiszę.
  Podoba mi się serwis, korzystam więc będę wspierał, dziś skromna wpłata ale będę miał spore przychody i naprawdę linuxiarze pomagajcie ! ArO.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.