Aktualności

Coroczna zbiórka na serwer 2022

Ostatnia aktualizacja: 13 września 2023, 23:24

Zbliża się coroczny dzień zapłaty za nasz serwer, także to już czas na naszą coroczną zbiórkę funduszy.

Dostaliśmy dość sporą podwyżkę za serwer, który opłacamy w euro.

Tak więc do 15.01.2023r. będziemy zbierać na serwer kwotę 510 euro (ok.2400zł.) plus min. 3010zł. na nasze comiesięczne wydatki, jak: prąd, gaz, woda, internet, domeny, wydatki związane z poprawą funkcjonalności stron, stale zużywający się drobny sprzęt komputerowy (pamięci, pendrivy, myszki, baterie, etc…), paliwo, a także czynsz, leki oraz życie, które z miesiąca na miesiąc staje się coraz droższe, a tym samym trudniejsze – musimy coraz mocniej zaciskać pasa.

Startujemy ze zbiórką już dziś, by zdążyć z zapłatą za serwer na czas, byśmy mogli pozostać z Wami w sieci przez kolejny rok – bardzo byśmy tego chcieli. To nasza pasja i praca jednocześnie, której poświęcamy się bez reszty, dlatego wierzymy, że z Waszą pomocą nam się uda.

Na stronie, jak co roku, pojawią się 2 paski do zbiórki.
Jeden pasek do comiesięcznego wsparcia, a drugi do zbiórki na serwer.

Jak mantrę powtarzamy, iż Linuxiarze, SparkyLinux, ArchiveOS, ArchiveApp oraz ArchiveGame to nasza jedyna praca i zarazem jedyne źródło utrzymania. We dwoje utrzymujemy się tylko z Waszego comiesięcznego wsparcia oraz niewielkich przychodów z reklam. Z samych reklam nie przeżylibyśmy w Warszawie, dlatego bardzo ważne jest dla nas Wasze wsparcie.

Inflacja wciąż szaleje i z miesiąca na miesiąc pożera nasze przychody, na chwilę obecną wynosi ponad 17% – to o 10% więcej niż rok temu 🙁 Stale rosnące ceny produktów, zwłaszcza tych bezglutenowych, niezbędne leki oraz rachunki pochłaniają najwięcej pieniędzy, bo komputery pracują non stop, zwłaszcza gdy tworzymy iso SparkyLinux, aplikacje, etc., lecz już nie raz udowodniliście, że można na Was polegać bo jesteście zarąbiści 🙂

Po nowym roku zmianom ulega kwota minimalnego wynagrodzenia za pracę, tak więc od stycznia 2023 co miesiąc będziemy zbierali kwotę min. 3490 zł., a od lipca 2023 kwotę min. 3600 zł ( mamy nadzieję, że się uda ).

Z całego serca dziękujemy Wam za wsparcie, które jak zawsze jest nieocenione.
Dzięki takim ludziom jak Wy mamy chęć tworzyć i dalej działać.

Donacje można przekazywać za pośrednictwem strony:
https://linuxiarze.pl/wsparcie/

Trzymajcie się zdrowo.
Aneta i Paweł

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.