*** Linuxiarze obchodzą w tym roku 10-lecie działalności! *** Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i zapraszamy na kolejne! ***

10 lat Linuxiarzy!

Kochani „nadejszla wiekopomna chwila”, jak mawiał Pawlak w „Kochaj albo rzuć” – właśnie teraz, 23 września 2020 roku portalowi Linuxiarze.pl stuknęło równo 10 lat, ale nie tylko samemu portalowi…
Wrzesień to również miesiąc naszych urodzin (skończyliśmy razem 98 lat), tak więc potrójna okazja do świętowania 🙂

Z tej właśnie okazji chcieliśmy zorganizować wspólne świętowanie z Wami przy torcie z logo Linuxiarzy w przytulnej knajpie, w Warszawie.

Dobrze pamiętamy, jak 10 lat temu nieśmiało i nieco nieporadnie stawialiśmy pierwsze kroki w świecie Linuksa. Tak, to już 10 lat, cała dekada, jak jesteśmy z Wami i dla Was.

Niestety Koronawirus skutecznie pokrzyżował nam plany. W trosce o Wasze i nasze zdrowie (Covid wciąż w natarciu) jeszcze przez jakiś czas nie będziemy mogli zgrupować się w jednym miejscu, tak więc całą imprezę odkładamy na lepsze czasy, wolne od zarazy, abyśmy mogli wspólnie i co najważniejsze bezpiecznie stuknąć się kieliszkami z bąbelkami, racząc się tortem i dobrą rozmową.

Serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie oraz za 10 wspólnie spędzonych lat i zapraszamy na kolejne, kolejne i kolejne lata, jeśli tylko zdrowie i wzrok nam na to pozwoli 🙂

A żeby nie było nudno, przygotowaliśmy dla Was króciutką sondę obrazującą, który z dwóch najpopularniejszych systemów (Linux czy Windows) króluje w Waszych domach, a który w firmach czy szkołach.

A tymczasem stuknijmy się wirtualnie kieliszkami z szampanem. Wasze zdrowie!

I zapraszamy do sondy 🙂

Aneta i Paweł

Powiązane wpisy

10 thoughts on “10 lat Linuxiarzy!

 • 26/09/2020 at 1:48 pm
  Permalink

  Niby nie linuxiarz ale WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! i dalszej WYTRWAŁOŚCI w propagowaniu wiecznie wymagającego dopracowania Linuxa.
  Systematycznie tu zaglądam od… hohooo lat majac nadzieję, że tylko troszke tu marudzę.
  Pozdrawiam, jeszcze nie wiekową, parkę.

  Reply
  • 26/09/2020 at 1:54 pm
   Permalink

   Pozdrawiamy również 🙂

   Reply
 • 24/09/2020 at 6:19 pm
  Permalink

  Wielkie dzięki!

  Reply
 • 23/09/2020 at 11:47 pm
  Permalink

  Brawo i 100 lat,dziękujemy.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *