Zmieniamy się dla Was

Niedawno przenieśliśmy się na Virtual Private Server (VPS) o zwiększonej mocy. Strona szybciej się ładuje a cały serwis zyskał na wydajności. Wszystko po to, by Linuxiarze.pl mogli przyjmować coraz to większą liczbę nowych gości, czyli przyszłych Linuksiarzy.

Dodatkowo tchnęliśmy w portal odrobinę powiewu świeżości dla lepszego efektu wizualnego – mamy nadzieję, że się Wam podoba.

Odblokowaliśmy nasze zasoby.

Można już rejestrować się i logować do portalu, zakładać nowe wątki na forum oraz tworzyć własne profile. Każdy nowo utworzony profil będzie sprawdzany a profile zawierające dziwną, niedozwoloną treść usuwane.

W dalszym ciągu można pisać komentarze na Linuxiarze.pl oraz Biznes.linuxiarze.pl bez rejestracji.

Zapraszamy

 

Powiązane wpisy

13 thoughts on “Zmieniamy się dla Was

 • 21/12/2012 at 3:41 pm
  Permalink

  Wszystkie zmiany na duży plus, miło, estetycznie, czytelnie i bez przewracania całości do góry nogami, wszystko na swoim miejscu. Gratulacje i podziękowania.

  Reply
  • 21/12/2012 at 5:26 pm
   Permalink

   Nie chcieliśmy robić dużej rewolucji a jedynie poprawić estetykę, żeby było miło dla oczu. Wielkie dzięki. Pozdrawiam.

   Reply
 • 18/12/2012 at 10:41 pm
  Permalink

  Rozmiar czcionek nie jest określony za pomocą pixeli.

  Reply
 • 18/12/2012 at 7:52 am
  Permalink

  pavroo – a gdyby zmienić w CSS rozmiar z pixeli na punkty??? mój ekran ma rozdziałkę 2560×1440 i 15 pixeli to straszne maleństwa. natomiast 10 punktowa czcionka na każdym monitorze będzie miała niemal tę samą wielkosć. Pozdrawiam.

  Reply
 • 17/12/2012 at 10:33 pm
  Permalink

  Na każdej naszej stronie w prawym górnym rogu, w miejscu gdzie rozpoczyna się artykuł jest opcja regulacji wielkości czcionki : Font size -aaa | +AAA
  Dzięki temu można samodzielnie dostosować rozmiar.
  Pozdrawiam
  Paweł

  Reply
 • 17/12/2012 at 10:10 pm
  Permalink

  Strona faktycznie śmiga lepiej, ale ja mam z nią taki problem: ponieważ wzrok już nie ten ustawiłem w Firefoxie minimalny rozmiar czcionki na 15 i na większości stron jest OK, ale u was dalej są maleńkie. Czcionki mam takie jakie dają do testowego Debiana fabrycznie, czy dało by się coś zrobić aby na stronie były większe, czy ja muszę coś doinstalować/ przestawić w przeglądarce?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *