Aktualności

Red Hat Enterprise Linux 9.0

Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2022, 19:41

Została wydana nowa wersja Red Hat Enterprise Linux 9.0

Red Hat Enterprise Linux jest komercyjną dystrybucją Linuksa skierowaną do odbiorców biznesowych. Red Hat Enterprise Linux jest wydawany w wersji serwer i desktop.

Red Hat definiuje nowe epicentrum innowacji dzięki Red Hat Enterprise Linux 9:
– Wiodąca na świecie platforma Linux dla przedsiębiorstw łączy wzmocniony, zaufany kod z usługami w chmurze, obsługując tradycyjne i produkcyjne obciążenia nowej generacji
– Red Hat Enterprise Linux 9 został zaprojektowany z myślą o obliczeniach i pracy w wielu chmurach, zapewniając spójne, łatwe w zarządzaniu innowacje wszędzie, gdzie działa, od centrum danych, po chmurę i desktop
– Red Hat Enterprise Linux pozostaje motorem ekonomicznym, a ogólna prognoza wpływu Red Hat Enterprise Linux na globalną gospodarkę w 2022 r. przekroczy 13 bilionów dolarów

Klienci mogą korzystać z Red Hat Enterprise Linux wszędzie tam, gdzie jest to uzasadnione ich unikalnymi wymaganiami operacyjnymi, dzięki szerokim opcjom dostępności i wdrażania na głównych rynkach chmury. Obecni klienci mogą migrować subskrypcje Red Hat Enterprise Linux do wybranej przez siebie chmury za pomocą Red Hat Cloud Access, podczas gdy każdy klient, który chce zastosować skalę i moc chmury, będzie mógł wdrożyć platformę na żądanie z głównych rynków dostawców usług w chmurze, w tym Amazon Web Services (AWS), Google Cloud, IBM Cloud i Microsoft Azure.

Możliwości RHEL 9 obejmują:
– Kompleksowe zarządzanie brzegowe, dostarczane jako usługa, w celu nadzorowania i skalowania zdalnych wdrożeń z większą kontrolą i funkcjonalnością bezpieczeństwa, obejmujące dostarczanie bezdotykowe, widoczność stanu systemu i bardziej responsywne łagodzenie podatności, a wszystko to z poziomu jednego interfejsu.
– Automatyczne cofanie kontenera dzięki Podman, zintegrowanej technologii zarządzania kontenerami Red Hat Enterprise Linux, która może automatycznie wykryć, czy nowo zaktualizowany kontener nie uruchamia się, a następnie przywrócić kontener do poprzedniej działającej wersji.

Red Hat Enterprise Linux 9 podkreśla również wysiłki Red Hata w dostarczaniu kluczowych funkcji systemu operacyjnego jako usług, poczynając od nowej usługi tworzenia obrazów. Obsługując istniejącą funkcjonalność podstawowej platformy, usługa obsługuje tworzenie obrazów dla niestandardowych systemów plików i głównych dostawców chmury oraz technologii wirtualizacji, w tym AWS, Google Cloud, Microsoft Azure i VMware.

Obrazy systemu Red Hat Enterprise Linux można pobrać z naszego portalu – jest to wersja 60 dniowa

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.