Prosimy o wsparcie

Ostatnia aktualizacja: 3rd Październik 2019, 08:35 pm

Dotacja Siedem milionów Polaków blokuje reklamy w przeglądarkach internetowych.

Jak wynika ze statystyk stawia nas to w światowej czołówce. Daje nam to niechlubne piąte miejsce na świecie. Dlatego gorąco Was prosimy – nie blokujcie naszych reklam (pieniądze otrzymujemy tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w reklamę) – jesteśmy ludźmi, takimi, jak Wy – nie żyjemy powietrzem – potrzebujemy comiesięcznego wsparcia z reklam na rachunki i naszą ciężką pracę, na którą poświęcamy większość swojego czasu.

Nie jesteśmy filantropami, jeszcze nie wygraliśmy w totka i póki co, nie stać nas na luksusy – żyjemy skromnie. Pracujemy na używanych i wysłużonych już maszynach (jeśli dysponujecie niepotrzebnym, lecz na chodzie, sprzętem – chętnie go od Was przyjmiemy). Nawet wujek Google nas nie rozpieszcza – wręcz przeciwnie. Co miesiąc, regularnie, z bliżej nie wyjaśnionych przyczyn, zabiera nam nawet połowę z naszych i tak niewielkich przychodów z Linuxiarzy, na czym cierpią nasze comiesięczne rachunki. Jeżeli nie będzie przychodów z reklam przestaniemy istnieć, a tego byśmy nie chcieli, bo…

…Linux to nasza pasja, życie i jednocześnie praca – z tego żyjemy i chcielibyśmy żyć jak najdłużej, choć nie wiemy, jak długo jeszcze damy radę (w tym roku oboje skończyliśmy okrągłe 90 lat 🙂 ) tworząc system SparkyLinux, testując urządzenia i pisząc artykuły na naszych stronach.

Dlatego gorąco prosimy Was o pomoc.

Do 09.11.2016r. musimy jeszcze zgromadzić i zapłacić za serwer kwotę 1200zł., a oprócz tego pilnie potrzebujemy dodatkowe 500zł. na zakup 2 TB dysku twardego wewnętrznego do tworzenia i archiwizowania obrazów ISO SparkyLinux oraz aplikacji, których jest coraz więcej i więcej (poprzedni 1 TB dysk już się kończy) a także nowego, większego zasilacza.
W sumie potrzebujemy uzbierać 1700zł.

Koszty za odnowienie domen: Linuxiarze.pl, SparkyLinux.org i ArchiveOS.org (200zł.), a także internet (70zł./m-c.), energię, etc. już ponieśliśmy.

Zobacz, jak możesz nas wesprzeć.

Z góry bardzo dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.
Aneta i Paweł
Linuxiarze.pl

Efekty zbiórki będzie można obserwować na pasku postępu w bocznym panelu naszej strony.

 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 1