Planowana data wydania Debiana 11 Bullseye

Ostatnia aktualizacja: 4th kwiecień 2022, 04:51 pm

Paul Gevers poinformował o planowanej dacie wydania nowej wersji stabilnej Debiana 11 „Bullseye” na 14 sierpnia 2021 roku.

Jeśli chcesz to uczcić (a warunki wokół ciebie na to pozwalają), rozważ udział w imprezie wydawniczej Debiana lub zorganizowanie swojej własnej. Więcej informacji znajdziesz na wiki.debian.org/ReleasePartyBullseye

W ostatnim tygodniu przed zamrożeniem repozytorium testowe będzie całkowicie zamrożone i tylko awaryjne poprawki błędów będą brane pod uwagę w tym okresie. Uznaj wtorek 2021-08-03 o 12:00 UTC za absolutny ostatni moment na przesłanie próśb o odblokowanie bullseye.

Zmiany, które nie są jeszcze gotowe do migracji do repo testing, nie będą zawarte w bullseye w pierwszym wydaniu. Możesz jednak nadal naprawiać błędy w bullseye za pomocą wydań stabilnych, jeśli zestaw zmian jest zgodny z zasadami aktualizacji w edycji stabilnej.

Należy pamiętać, że automatyczne usuwanie nadal działa i może nadal usuwać pakiety do tej daty. Ponadto niektóre pakiety będą usunięte ręcznie przed upływem terminu automatycznego usunięcia.

Żródło: lists.debian.org/debian-devel-announce/2021/07/msg00003.html

Obrazy ISO aktualnych wersji Debiana można pobrać ze strony linuxiarze.pl/download_debian/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.