Kolejny rok z Wami

Donate Bardzo dziękujemy za kolejny rok, który będziemy mogli spędzić z Wami dzięki Waszemu wsparciu. Wspólnymi siłami udało nam się uzbierać całą kwotę na serwer, którą właśnie wpłaciliśmy.

Żeby Wam lepiej podziękować posłużę się pewnym cytatem z jednego z moich ulubionych filmów ze starego kina: ” Przygoda na Mariensztacie” – może nasi nieco starsi fani go pamiętają.
Słowa te padają w końcowej scenie, a wypowiadane są przez bohaterkę Hankę, którą wykreowała Lidia Korsakówna.

…Dom Murarza zbudowały kobiety, ale to nie znaczy, że tylko dla siebie…to jest nasz wspólny dom. Były z tą budową ciężkie chwile, no jak to zawsze bywa, troski, kłopoty, zmartwienia, wszystko to przeszło, a nasz dom został i stoi. Dom Murarza zbudowały kobiety, ale to nie znaczy, że tylko one same – nasi koledzy murarze pomagali nam radą, pomysłami, swoim większym doświadczeniem…tak to powstał nasz dom – Dom Murarza – stoi gotowy, świeży i czeka na swoich gości…

My też, jak ponad 60 lat temu w w/w filmie budowaliśmy 4 lata temu nasz wspólny portal – można rzec: Dom Linuxiarzy, a nasza przygoda z nim rozpoczęła się również w Warszawie. Budowaliśmy i wciąż to robimy nie tylko dla siebie – dla wszystkich i to właśnie dzięki Wam, dzięki Waszej pomocy i wsparciu, nie tylko temu finansowemu, ale i duchowemu kolejny raz nam się udało – bardzo, bardzo dziękujemy, że jesteście z nami i nas wspieracie.

Aneta i Paweł
Linuxiarze.pl

 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *