Egzaminy Linux Professional Institute dostępne online

W odpowiedzi na zamknięcie, w związku z pandemią COVID-19, wielu lokalizacji centrów egzaminacyjnych, 31 maja 2020 r. Linux Professional Institute (LPI) zacznie oferować egzaminy online dla kandydatów.

Kandydaci będą mogli pisać egzaminy za pośrednictwem systemu Pearson VUE OnVUE z domu i uzyskać międzynarodowy certyfikat Linux Professional Institute. Online będą dostępne egzaminy z Linux Essentials i LPIC-1 (101 i 102) w języku angielskim. Kandydaci będą mogli zaplanować swoje egzaminy online począwszy od 31 maja br. Ceny i czas trwania egzaminów nie ulegają zmianie.

Szczegółowe informacje na temat egzaminów online dostępne są na stronie:
https://www.lpi.org/articles/linux-professional-institute-offer-online-testing

Dalsze instrukcje dotyczące procesu rejestracji i egzaminów zostaną opublikowane na stronie: lpi.org/coronavirus

Więcej szczegółów na temat egzaminów i procesu egzaminacyjnego Linux Professional Institute można znaleźć tutaj:
lpi.org/our-certifications/summary-of-certifications

Linux Professional Institute (LPI) lpi.org jest światowym standardem certyfikacji i organizacją wspierającą karierę profesjonalistów open source. Licząc ponad 175 000 posiadaczy certyfikatów, jest pierwszym i największym na świecie neutralnym dostawcą egzaminów i organizacją certyfikującą z Linuksa i open source. LPI posiada certyfikowanych profesjonalistów w ponad 180 krajach, dostarcza egzaminy w wielu językach i ma setki partnerów szkoleniowych.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *