Drugie urodziny Linuxiarzy

Drugie urodziny Linuxiarzy
To już dwa lata, jak jesteśmy z Wami. Przez ten czas zapisaliśmy dla Was setki stron zawierających poradniki, programy oraz wiele, wiele innych ciekawych i przydatnych rzeczy. Z myślą o tych, którzy prowadzą własne firmy, strony, bądź blogi stworzyliśmy dwa kolejne serwisy: https://biznes.linuxiarze.pl i http://katalog.linuxiarze.pl.

Z roku na rok ilość naszych czytelników rośnie a my mamy coraz to więcej i więcej pracy. Tworzymy również dystrybucję SparkyLinux – informacje o niej dostępne są na stronach: sparkylinux i https://sparkylinux.org.

Wszelkie materiały zgromadzone w naszych serwisach jak i samą dystrybucję tworzymy z pasją, pro publico bono i non profit.

Poszukujemy ludzi, takich jak my: pasjonatów komputerów i Linuksa, a także programistów i informatyków chcących pomagać w rozwoju SparkyLinux. Chętnych do testowania systemu jak i do naprawiania jego błędów oraz poprawy wyglądu zapraszamy do kontaktu z nami. Piszcie na kontakt(at)linuxiarze(dot)pl. Im nas będzie więcej, tym lepiej – SparkyLinux potrzebuje Waszej pomocy, aby był jeszcze lepszy i ładniejszy. Mile widziani są również sponsorzy portalu Linuxiarze.pl jak i projektu SparkyLinux, który dzięki Waszej pomocy może zostać jedną z lepszych polskich dystrybucji linuksowych. Reklama sponsora zostanie umieszczona na stronie głównej portalu. Zachęcamy do współpracy.
Aneta i Paweł

Z okazji drugich urodzin portalu stworzyliśmy dla Was prosty quiz.
Wszyscy, którzy nas uważnie czytają nie powinni mieć problemu z jego rozwiązaniem.

Zapraszamy do zabawy.

 

Jak dobrze znasz portal Linuxiarze.pl?

Start

Gratulacje - ukończyłeś quiz "Jak dobrze znasz portal Linuxiarze.pl?".

Twoje punkty to : %%SCORE%% z %%TOTAL%%.

Twoja wiedza o portalu Linuxiarze.pl została oceniona na "%%RATING%%".


Twoje odpowiedzi są podświetlone poniżej.
Powrót
Przyciemnione pytania są ukończone.
12345
678910
1112131415
1617Koniec
Powrót


 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *