Download

Pobierz Ubuntu

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2023, 19:53

Pobierz Ubuntu

download


 

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

9 komentarzy do “Pobierz Ubuntu

 • Znowu Ubuntu mnie się wywaliło. Włączam laptopa jest przez chwilę różowy ekran z białym napisem Ubuntu 19.10 a potem czarny ekran i tak za każdym razem.

  Odpowiedz
  • Proponuję Linux Lite – znakomity system, taki odchudzony Ubuntu – wszystko chodzi płynnie i szybko, nawet na leciwym sprzęcie, co pracuje na 4 GB RAM DDR2. Całe potrzebne normalnemu użytkownikowi oprogramowanie dostępne na starcie. No i z internetem łączy od razu, wi-fi, komórka, czy kabel – bez potrzeby instalowania czegokolwiek. Sparky przy nim wygląda i działa jakoś kulawo.

   Odpowiedz
 • Dlaczego tutaj nie ma do ściągnięcia Ubuntu 18. ? Przecież już jest Ubuntu 18

  Odpowiedz
 • Odpowiadam alex: Jeżeli nie masz kompletnie pojęcia o systemie Linux, proponuję zacząć od Linux Mint 13 Maya, świetny dla zielonych. Po zainstalowaniu co trwa niecałą godzinę masz system gotowy do pracy, nawet WiFi, wszystkie kodeki. Ja już wypróbowałam wszystkie systemy po przejściu z Windows, do którego już nigdy nie wrócę, Mint 13 Maya jest wg mnie najlepszy dla początkujący. W Manager Synaptic masz ogromną ilość programów, które możesz sobie zainstalować. Gdy to opanujesz, możesz już instalować wszystkie inne odmiany Linuxa. Jak dla mnie, odradzam Mandrive i Fedorę na początek, gdyż są trudne, dla zaawansowanych Linuksiarzy, to samo open Suse.
  Pozdrawiam i życzę przyjemnego linuksowania na mięcie, czyli Mint Maya 13. Na tym systemie, bardzo przyjaznym dla nowicjuszy, nauczysz się i pokochasz Linux.
  Jeżeli masz laptop lub komp 32 bit, musisz zainstalować tylko 32 bit, 64 nie pójdzie, będzie grafika nawalać. Jeżeli masz kompa 64 bit, to tylko ten.

  Odpowiedz
 • Witam. Chiałbym zainstalować sobie na laptopie linuxa, nie mam zielonego pojęcia o tym systemie.
  Który mam wybrać mysle o Ubuntu 12.04. Tylko że patrząc powyżej jest tych wersji kilka – precise pandolin i386, amd 64Który, power PC, precise pandolin alternate, który powinienem wybrać, czy mają znaczenie dane techniczne laptopa do wyboru którejś wersji.

  Odpowiedz
 • Ubuntu 12.04.1 LTS Precise Pangolin najlepszy i żaden nie może się z Nim równać i nie tylko dla początkujących 🙂
  tylko 32 bitowy po na Nim wszystko wtedy chodzi bez problemowo pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.