GroovyArcade

Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2023, 11:59

Strona domowa: forum.arcadecontrols.com/index.php/topic,130667.0.html
Dokumentacja:
Forum:
Pochodzenie: nieznane
Kategoria: Gry
Pulpit: LXDE
Architektura: x86_64
Bazuje na: Arch Linux
Użytkownik: Początkujący
Wikipedia:
Distrowatch:
ArchiveOS: GroovyArcade
Nośnik: Live DVD
Instalacja:
Ostatnia stabilna wersja|wydana: 2020.04.08

GroovyArcade Live-CD to dystrybucja systemu GNU/Linux skierowana do miłośników gier. System live bazuje na Arch Linux i oferowany jest w wersji 64 bitowej liveCD/liveUSB. Można go zainstalować z LiveCD na dysku twardym komputera lub uruchomić z dysku flash USB.

System posiada najnowocześniejszy system DRM dla systemu Linux z przełączaniem trybu jądra oraz zawiera poprawki umożliwiające działanie 15 kHz dla monitorów arkadowych i wyjścia TV NTSC/PAL. Wykorzystuje najnowsze wersje Xorga, dzięki czemu Vsync współpracuje z OpenGL bez przerywania i uruchamiania z pionową częstotliwością odświeżania monitora.

Wykorzystuje AdvanceMenu lub WahCade jako interfejs oraz niestandardowy program C o nazwie SwitchRes, który używa Xrandr i niestandardowy generator modelin do dynamicznego przełączania trybów w celu uzyskania najbardziej optymalnej rozdzielczości emulacji na monitorze Arcade lub innych typach monitorów.

System jest gotowy do użycia od pierwszego uruchomienia liveCD i możesz cieszyć się prawie bezbłędną emulacją, w zależności od możliwości Arcade Monitors.

 
Wiadomości:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.