Bicom Systems PBXware

Ostatnia aktualizacja: 2nd sierpień 2022, 11:43 pm

Strona domowa: bicomsystems.com
Dokumentacja: wiki.bicomsystems.com
Forum:
Pochodzenie: Francja
Architektura: x86_64
Bazuje na: Gentoo
Wikipedia (en): Bicom Systems
Distrowatch: Bicom
Nośnik: Install
Instalacja:
Ostatnia stabilna wersja|wydana: 6.6.0 | 2022.08.02

Bicom Systems jest producentem i dostawcą rozwiązań zunifikowanej komunikacji Asterisk (PBX) dla firm z branży VoIP. Bicom Systems używa otwarto-źródłowych standardów do tworzenia własnych rozwiązań. Produkty obejmują całkowite oprogramowanie i elementy sprzętowe związane z budowaniem biznesu VoIP lub ITSP.

Bicom Systems rozpoczął badania i tworzenie oprogramowania do zarządzania telekomunikacją w 2003 roku. Firma będąca pionierem w branży Asterisk, wprowadziła pierwszy w historii system telefonii pod klucz w otwartych standardach w 2004 roku.

Bicom Systems posiada siedem produktów, w tym system na komputery stacjonarne, mobilny softphone, platformę telefoniczną IP PBX oraz produkt IP Key Systems. Obsługiwani producenci sprzętu to m.in. Polycom i Yealink.

PBXware firmy Bicom Systems jest dystrybucją opartą na Gentoo, która służy jako platforma telefoniczna i obsługuje szeroką gamę technologii PSTN oraz VoIP. Tworzenie ulepszonej poczty głosowej, kolejek ACD, automatycznych asystentów IVR, mostów konferencyjnych, muzyki wstrzymanej, routingu o najniższych kosztach, krajowych i globalnych sieci głosowych można rozmieścić jako pojedynczą jednostkę lub ponadmiarową sieć.

 
Wiadomości:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.