Bicom Systems PBXware

Strona domowa: bicomsystems.com
Dokumentacja: wiki.bicomsystems.com
Forum:
Pochodzenie: Francja
Kategoria: Centrale telefoniczne
Pulpit: tekstowy, interfejs webowy
Architektura: x86_64
Bazuje na: Gentoo
Użytkownik: Średniozaawansowany
Wikipedia (en): Bicom Systems
Distrowatch: Bicom
Nośnik: Install
Pobranie: Download Bicom Systems
Instalacja:
Ostatnia stabilna wersja|wydana: 5.3.4 | 2019.09.27
Status: Aktywna

 

Bicom Systems jest producentem i dostawcą rozwiązań zunifikowanej komunikacji Asterisk (PBX) dla firm z branży VoIP. Bicom Systems używa otwarto-źródłowych standardów do tworzenia własnych rozwiązań. Produkty obejmują całkowite oprogramowanie i elementy sprzętowe związane z budowaniem biznesu VoIP lub ITSP.

Bicom Systems rozpoczął badania i tworzenie oprogramowania do zarządzania telekomunikacją w 2003 roku. Firma będąca pionierem w branży Asterisk, wprowadziła pierwszy w historii system telefonii pod klucz w otwartych standardach w 2004 roku.

Bicom Systems posiada siedem produktów, w tym system na komputery stacjonarne, mobilny softphone, platformę telefoniczną IP PBX oraz produkt IP Key Systems. Obsługiwani producenci sprzętu to m.in. Polycom i Yealink.

PBXware firmy Bicom Systems jest dystrybucją opartą na Gentoo, która służy jako platforma telefoniczna i obsługuje szeroką gamę technologii PSTN oraz VoIP. Tworzenie ulepszonej poczty głosowej, kolejek ACD, automatycznych asystentów IVR, mostów konferencyjnych, muzyki wstrzymanej, routingu o najniższych kosztach, krajowych i globalnych sieci głosowych można rozmieścić jako pojedynczą jednostkę lub ponadmiarową sieć.

 
Wiadomości:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *