Aktualności

Coroczna zbiórka na serwer 2023

Zbliża się coroczny dzień zapłaty za nasz serwer, tak więc zaczynamy naszą coroczną zbiórkę funduszy.

Do 15.01.2024r. musimy uzbierać i zapłacić za serwer kwotę 510 euro (ok.2300zł.) plus min. 3600zł. na nasze comiesięczne wydatki, jak: prąd, gaz, woda, internet, domeny, wydatki związane z poprawą funkcjonalności stron, stale zużywający się drobny sprzęt komputerowy (pamięci, pendrivy, myszki, baterie, etc…), paliwo, a także czynsz, leki oraz życie, które z miesiąca na miesiąc staje się coraz droższe, a tym samym trudniejsze – musimy coraz mocniej zaciskać pasa.

Startujemy ze zbiórką już dziś, by zdążyć z zapłatą za serwer na czas, byśmy mogli pozostać z Wami w sieci przez kolejny rok – bardzo byśmy tego chcieli. To nasza pasja i praca jednocześnie, której poświęcamy się bez reszty, dlatego wierzymy, że z Waszą pomocą nam się uda.

Na stronie, jak co roku, pojawią się 2 paski do zbiórki.
Jeden pasek do comiesięcznego wsparcia, a drugi do zbiórki na serwer.

Jak mantrę powtarzamy, iż Linuxiarze, SparkyLinux, ArchiveOS, ArchiveApp, ArchiveGame i od niedawna LinuxChannel to nasza jedyna praca i jedyne źródło utrzymania. We dwoje utrzymujemy się tylko z Waszego comiesięcznego wsparcia oraz niewielkich przychodów z reklam. Z samych reklam nie przeżylibyśmy w Warszawie, dlatego bardzo ważne jest dla nas Wasze wsparcie. Stale rosnące ceny produktów, zwłaszcza tych bezglutenowych, niezbędne leki oraz rachunki pochłaniają najwięcej pieniędzy, bo komputery pracują non stop, zwłaszcza gdy tworzymy iso SparkyLinux, aplikacje, etc., lecz już nie raz udowodniliście, że można na Was polegać bo jesteście zarąbiści 🙂

Po nowym roku wzrasta kwota minimalnego wynagrodzenia za pracę, tak więc od stycznia 2024 co miesiąc będziemy zbierali kwotę min. 4242 zł., a od lipca 2024 kwotę min. 4300 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy po naszych prośbach odblokowali reklamy na naszych stronach, z których trafiają do nas niewielkie przychody.
Serdecznie dziękujemy też wszystkim naszym wspierającym za donacje, które są dla nas ważnym i potrzebnym dopełnieniem do naszych skromnych przychodów z reklam – wciąż jeszcze większość z Was blokuje nasze reklamy uniemożliwiając nam zarabianie.

Donacje można przekazywać za pośrednictwem strony:
https://linuxiarze.pl/wsparcie/

Trzymajcie się zdrowo.
Aneta i Paweł

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jeden komentarz do “Coroczna zbiórka na serwer 2023

  • Nie mam zainstalowanej żadnej wtyczki do blokowania reklam, a nie widzę reklam na tej stronie, ani w chrome ani w firefox. Kiedyś widziałem (na innych stronach także teraz widzę reklamy), wiecie może z czego to wynika?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.