Coroczna zbiórka na serwer 2020

Niebawem zbliża się do nas coroczny dzień zapłaty za nasz serwer.

Wiemy, że sytuacja jest bardzo trudna dla nas wszystkich, bo wirus paraliżuje nie tylko nasze ciała, ale i biznesy, także jeśli jesteście w stanie nam pomóc to gorąco prosimy Was o wsparcie – bez Waszego wsparcia nie damy rady, ponieważ istniejemy tylko dzięki Wam.

Do 31.01.2021r. musimy uzbierać i zapłacić za serwer kwotę 1500zł. plus min. 2600zł. na nasze comiesięczne wydatki, jak: prąd, gaz, woda, internet, domeny, wydatki związane z poprawą funkcjonalności stron, stale zużywający się drobny sprzęt komputerowy (pamięci, pendrivy, myszki, baterie, etc…), paliwo, a także czynsz, wyżywienie, leki oraz nieśmiertelne podatki.

To większa kwota niż zwykle, dlatego zaczynamy zbierać już od dziś. Jeśli nie zapłacimy – znikniemy z sieci, ale wierzymy, że z Waszą pomocą damy radę.

Na stronie, wyjątkowo, pojawią się 2 paski do zbiórki.
Jeden pasek do comiesięcznego wsparcia, a drugi do zbiórki na serwer, dlatego przy każdej wpłacie (w celu rozróżnienia) prosimy o dopisek: wsparcie i/lub zbiórka na serwer. Kwoty bez dopisku przejdą w równym stopniu (po połowie) na obie zbiórki.

Niestety, lepsze czasy sprzed Koronawirusa nie powróciły i nic nie zapowiada, że kiedykolwiek wrócą, tak więc będziemy zbierali co miesiąc kwotę minimalnego krajowego wynagrodzenia, uwzględniając jego zmianę w kolejnych latach (od stycznia 2021 roku to kwota 2800 zł.).

Linuxiarze, SparkyLinux, ArchiveOS oraz SoftMania to nasza jedyna praca i zarazem jedyne źródło utrzymania. We dwoje utrzymujemy się tylko z Waszego comiesięcznego wsparcia oraz niedużych przychodów z reklam. Z samych reklam nie przeżylibyśmy w Warszawie, dlatego bardzo ważne jest dla nas Wasze wsparcie.

Gdyby ktoś z Was miał dla nas coś ciekawego do zaproponowania – jesteśmy otwarci na współpracę, oczywiście w miarę naszych możliwości.

Z całego serca dziękujemy Wam za wsparcie, które jak zawsze jest nieocenione.
Dzięki takim ludziom jak Wy mamy chęć tworzyć i dalej działać.

Zobacz, jak można nas wesprzeć https://linuxiarze.pl/wsparcie/

Trzymajcie się zdrowo.
Aneta i Paweł

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *