Aktualności

Coroczna zbiórka na serwer 2020

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2023, 21:41

Niebawem zbliża się do nas coroczny dzień zapłaty za nasz serwer.

Wiemy, że sytuacja jest bardzo trudna dla nas wszystkich, bo wirus paraliżuje nie tylko nasze ciała, ale i biznesy, także jeśli jesteście w stanie nam pomóc to gorąco prosimy Was o wsparcie – bez Waszego wsparcia nie damy rady, ponieważ istniejemy tylko dzięki Wam.

Do 31.01.2021r. musimy uzbierać i zapłacić za serwer kwotę 1500zł. plus min. 2600zł. na nasze comiesięczne wydatki, jak: prąd, gaz, woda, internet, domeny, wydatki związane z poprawą funkcjonalności stron, stale zużywający się drobny sprzęt komputerowy (pamięci, pendrivy, myszki, baterie, etc…), paliwo, a także czynsz, wyżywienie, leki oraz nieśmiertelne podatki.

To większa kwota niż zwykle, dlatego zaczynamy zbierać już od dziś. Jeśli nie zapłacimy – znikniemy z sieci, ale wierzymy, że z Waszą pomocą damy radę.

Na stronie, wyjątkowo, pojawią się 2 paski do zbiórki.
Jeden pasek do comiesięcznego wsparcia, a drugi do zbiórki na serwer, dlatego przy każdej wpłacie (w celu rozróżnienia) prosimy o dopisek: wsparcie i/lub zbiórka na serwer. Kwoty bez dopisku przejdą w równym stopniu (po połowie) na obie zbiórki.

Niestety, lepsze czasy sprzed Koronawirusa nie powróciły i nic nie zapowiada, że kiedykolwiek wrócą, tak więc będziemy zbierali co miesiąc kwotę minimalnego krajowego wynagrodzenia, uwzględniając jego zmianę w kolejnych latach (od stycznia 2021 roku to kwota 2800 zł.).

Linuxiarze, SparkyLinux, ArchiveOS oraz SoftMania to nasza jedyna praca i zarazem jedyne źródło utrzymania. We dwoje utrzymujemy się tylko z Waszego comiesięcznego wsparcia oraz niedużych przychodów z reklam. Z samych reklam nie przeżylibyśmy w Warszawie, dlatego bardzo ważne jest dla nas Wasze wsparcie.

Gdyby ktoś z Was miał dla nas coś ciekawego do zaproponowania – jesteśmy otwarci na współpracę, oczywiście w miarę naszych możliwości.

Z całego serca dziękujemy Wam za wsparcie, które jak zawsze jest nieocenione.
Dzięki takim ludziom jak Wy mamy chęć tworzyć i dalej działać.

Zobacz, jak można nas wesprzeć https://linuxiarze.pl/wsparcie/

Trzymajcie się zdrowo.
Aneta i Paweł

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.