CentOS 8.4.2105

Ostatnia aktualizacja: 4th czerwiec 2021, 04:28 pm

CentOS
Johnny Hughes poinformował o wydaniu nowej wersji CentOS 8.4.2105.

CentOS (Community ENTerprise Operating System) to dystrybucja zbudowana na pakietach źródłowych Red Hat Enterprise Linux. Każde nowe wydanie CentOS-a jest ściśle powiązane z nową wersją Red Hat. CentOS znany jest z wysokiej stabilności działania, przez co chętnie wykorzystywany jest na maszynach serwerowych.

CentOS 8.4.2105 jest zbudowany na bazie kodu źródłowego Red Hat Enterprise Linux 8.4.

Aktualizacje wydane od czasu wersji upstream są opublikowane, dla wszystkich architektur sprzętowych. Zdecydowanie zalecamy każdemu użytkownikowi zastosowanie wszystkich aktualizacji, w tym pakiety opublikowana dzisiaj, na istniejącej instalacji CentOS Linux 8, po prostu uruchamiając „dnf update”.

Podobnie jak w przypadku wszystkich komponentów CentOS Linux 8, ta wersja została zbudowana ze źródeł hostowanych na git.centos.org. Źródła będą dostępne od vault.centos.org we własnych dedykowanych katalogach, aby pasowały do odpowiedniej binarnej architektury.

To wydanie zastępuje całą wcześniej wydaną zawartość dla CentOS Linux 8, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich użytkowników do uaktualnienia swojej maszyny.

Obrazy systemu Live oraz Install CentOS 8 & 7 dla maszyn x86_64 oraz aarch64 można pobrać z naszego portalu

 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 22 = 32