List otwarty do Pana Posła Borysa Budki w sprawie „Targowicy”

Reklama na Linuxiarze.pl

 

Drodzy Linuxiarze!
Poniższy list publikuję na Linuxiarze.pl, ponieważ jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie mogę to zrobić bez obawy na ewentualną cenzurę. Mam nadzieję, że zrozumiecie i nie poczujecie się z tego powodu urażeni.

linia

Szanowny Panie Pośle.

Kilka słów o mnie.
Jestem osobą z natury rzeczy cichą i spokojną, zajmuję się swoimi sprawami, nie mieszam się do spraw innych. Nie zawsze czynnie uczestniczę w wyborach parlamentarnych lub samorządowych, przez co jestem uważany za „zakałę” rodziny.

Poza tym, a raczej co najważniejsze, nie oceniam ludzi na podstawie ich religii, przekonań politycznych, seksualnych, płci oraz koloru skóry. Nigdy nie starałem się „na siłę” kogokolwiek przekonywać do swoich racji i przekonań. Ot, zwykły, szary, przeciętny człowiek.

Pana wypowiedź dla niemieckiego „Zeit Online”, częściowo po polsku na stronie:
www.tvp.info/33716880/budka-dla-niemieckiego-zeit-online-ue-musi-postawic-polsce-ultimatum-musi-wykazac-surowosc
cytuję:

Unia Europejska musi postawić Polsce ultimatum, bo tylko wtedy, gdy zadziała zdecydowanie, rząd się podda

oraz próba sprostowania:
www.tvp.info/33734464/budka-dla-tvpinfo-o-wywiadzie-w-zeit-online-mozliwe-ze-doszlo-do-bledu-przy-tlumaczeniu
cytuję:

W rozmowie z portalem tvp.info Borys Budka tłumaczy, że chciał w wywiadzie podkreślić, że Unia w kontekście reformy polskiego wymiaru sprawiedliwości powinna zachować „twarde stanowisko”

jednoznacznie wskazuje na Pana intencje anypolskie i anydemokratyczne.

Niezależnie od Pana preferencji politycznych, które jak widać, nie są zgodne z polityką obecnego, demokratycznie wybranego rządu, nie ma Pan prawa publicznie spiskować na szkodę Polski.
To co Pan zrobił, parafrazując, nie posiada w słowniku kulturalnych ludzi dostatecznie obelżywego przekleństwa, aby opisać Pańskie zachowanie.

Jako Polak z dziada pradziada, jako wnuk Powstańca Warszawskiego oraz wnuk przymusowej robotnicy III Rzeszy Niemieckiej, czuję się bardzo dotknięty i urażony Pana słowami, które nie przystoją prawdziwemu Polakowi.

Więc prawdopodobnie, nie jest Pan prawdziwym Polakiem, lecz, jak mniemam, członkiem nowej Targowicy, której celem jest kupczenie z innymi krajami w celu pogrążenia i całkowitego upadku naszej Ojczyzny.

Panie Pośle Budka, nie wiem czy Pan o tym wie, ale Polska to nasza Ojczyzna, nasza matka, a matkę mamy tylko jedną.

Reasumując, mam moralny obowiązek prosić Pana, aby publicznie przeprosił Pan wszystkich Polaków, którzy tak samo jak ja są głęboko urażeni Pana słowami.

Z wyrazami szacunku
Paweł Pijanowski
Linuxiarze.pl

 

Opublikowane: 27 / 08 / 2017

17 comments on “List otwarty do Pana Posła Borysa Budki w sprawie „Targowicy”
 1. Autor ma piekna przeszlosc, co nie przeszkadza mu, aby prokurator w stanie wojennym, obronca pedofila byl twarza „rozjechania” Tk? A propos targowicy? Czy chodzi Mu o ponowne wieszanie biskupow?

 2. Witam Pana.
  Jeśli Pańska świadomość polityczna jest tożsama z rzeczywistością, dzięki której PIS zwyciężył w „demokratycznych” wyborach; zaganiając babcie-dziadków-wszelkiej maści emerytów, rencistów i 60% kleru, wraz z bojówkami narodowców, do urn wyborczych, to oszczędzę sobie dalszej straty czasu i nerwów.
  wyrazy szacunku za kulturalny język.

  • czy można wnioskować że zacytuję „zaganiając babcie-dziadków-wszelkiej maści emerytów, rencistów i 60% kleru, wraz z bojówkami narodowców” to już ma być pretekst do postawienia tezy że ich głosy są mnie ważne niż np. Twój? 🙂 ..

   wyrazy szacunku za kulturalny język

 3. Witam.
  Żałosne jest to, że 50% wypowiadających się tutaj, czyni to, nie mając pojęcia, o realiach, życia politycznego, ale „czując” się „ważnym”, bo tylko tu mogą zaistnieć.
  Gdzieś indziej, nawet nikt by nie zwrócił uwagi na ich „wypociny”, na tatowym komputerze.

  • no widzę że tylko wybrańcy mają pojęcie o realiach życia politycznego , a już wypociny o zaganianych emerytach klerze itp to totalne bzdury. pachnie mi to minioną epoką , i pogrobowcami sb pzpr zsmp. więcej wiary w lenina stalina , towarzyszu….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strefa Linuxiarzy