Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja-> Przywitaj się. Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" będą usuwane.

Autor Wątek: ROZWIĄZANY (na str.3) Problem z TV na Kaffeine  (Przeczytany 3166 razy)

Offline Piejanto

• Full Member
Odp: Problem z TV na Kaffeine
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 10, 2018, 03:22:15 pm »
pavbaranov
O! Qrdę... jakie to proste.
Co do sesji gościa, to chyba nawet nie o upartość chodzi. Ja po prostu obawiam się, że to wszystko pozapominam.
Dotychczasowe rozmowy z Tobą, TatąPingu. i Sir_Lucjanem sobie już opracowałem, wyrzucając wszystko, co było zbędne, a zostawiając treść i polecenia. Zrobił mi się z tego podręcznik, na wypadek wypadku.
Jestem sam, więc drugi użytkownik jest mi właściwie zbędny.
Ten użytkownik "testowy" mnie zaciekawił, ale, jak już mówiłem, prawdopodobnie pozapominam, że w ogóle jest taka możliwość. - A może będę pamiętał? No, nie wiadomo. W razie czego, to zawsze mogę ustanowić nowego użytkownika. Na razie wszystko, czego potrzebuję, pięknie funkcjonuje. W sumie głównie dzięki Tobie.
Szczerze podziwiam Twoją anielską cierpliwość do mnie. Wszyscy wcześniej odpadli (podczas tej nieszczęsnej aktualizacji), a Tyś pozostał i zwyciężyłeś. Chwała Ci za to.
Pozdrawiam Ciebie i Twoją Żonę, i życzę Wam aby się Wam pięknie wiodło.
Trzymajcie się i ... do następnego.
Ufffff...

« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2018, 04:14:52 pm wysłana przez Piejanto »