Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja-> Przywitaj się. Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" będą usuwane.

Autor Wątek: Dzień dobry  (Przeczytany 279 razy)

Offline redelek

• Newbie
  • *
Dzień dobry
« dnia: Październik 22, 2018, 08:57:21 am »
Dzień dobry wszystkim,

Nazywam się Piotrek jestem z Wawy, zajmuję się w 80% stacjami roboczymi zaczynając od Windows poprzez jakieś skanery, mikroskopy , kończąc na Linux i Macos. Bardzo interesuje mnie administracja serwerami Linux, rozwiązania ułatwiające administrację całymi farmamy. Głównie pracuję na Debian, Centos dla programistów używał ubuntu ze względu na świeżość paczek :))) na desktopie mam MacOS  i Fedorę. Troszkę programuję w bash, php i obecnie pochłania mnie python :) Głównie sam zmagam się z problemami i szukam rozwiązań, ale nieraz mnie przerastają dlatego postanowiłem założyć się u Was na forum.
Prywatnie, biegam, jazda na rowerku i od 3 lat przepadłem jako motocyklista. W tym roku zrobiłem prawo jazdy A i szaleję :)))

Jeśli potrzebujecie moderatora, jakiegoś drobnego serwera na czas modyfikacji obecnego jak najbardziej mogę pomóc.

Udanego dnia dla wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2018, 09:00:06 am wysłana przez redelek »

Offline TataPingu

• Hero Member
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2018, 09:11:12 am »
Witaj Kolego
- to rozumiem, króciutki opis swoich kompetencji i człowiek wie na jakim poziomie rozmawiać :)
Pozdrawiam

Offline lami07

• Global Moderator
  • Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2018, 09:12:15 am »
Witaj :)

Online PomPom

• Hero Member
  • dawniej Dziadek Starowinek
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2018, 10:53:14 am »
Serwus. Miło przeczytać takie konkretne przywitanie.
( ಥ益ಥ)Arch Linux Plasma & MATE Chrome OS