Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja-> Przywitaj się. Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" będą usuwane.

Autor Wątek: Puppy Linux 7.5 32 bity i drukarka HP OfficeJet 5510  (Przeczytany 1889 razy)

Offline satyr3

• Newbie
  • *
  • Deus propitius esto mihi peccatori
Puppy Linux 7.5 32 bity i drukarka HP OfficeJet 5510
« dnia: Sierpień 09, 2018, 03:15:53 pm »
Cześć próbowałem na starym szrocie z Pentium 4 na pokładzie zainstalować PuppyLinux 7,5 Wszystko działa poza drukarką i skanerem pomimo że je wykrywa prawidłowo, ale podczas uzupełniania konfiguracji nie wyświetla się w wynikach, a co za tym idzie nie działa. Drukarki HP OfficeJet serii 5 kończą się na 51XX
Dla porównania XUBUNTU 18,4 LTS nie tworzy problemów, ale wydaje mi się nieco za ciężki. Jeśli się mylę i nie ma różnicy między tymi dystrybucjami w wadze to dajcie znać. Może się czepiam.
Jesu, in Te confido

Offline Sknerus

• Newbie
  • *
Odp: Puppy Linux 7.5 32 bity i drukarka HP OfficeJet 5510
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2018, 06:09:39 pm »
Jeśli komputer nie daje rady na Ubuntu, spróbuj Lubuntu, Xubuntu, potem zastanawiej się nad mniejszymi dystrybucjami  :)

Offline pavbaranov

• Hero Member
Odp: Puppy Linux 7.5 32 bity i drukarka HP OfficeJet 5510
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2018, 06:14:24 pm »
Wszystko działa poza drukarką i skanerem pomimo że je wykrywa prawidłowo, ale podczas uzupełniania konfiguracji nie wyświetla się w wynikach, a co za tym idzie nie działa.
Co to znaczy?
Które to Puppy (tj, czy ma repozytoria Ubuntu również, a jeśli tak, to której serii; nie chodzi mi o numerek, bo to widzę, a spin)?