Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja-> Przywitaj się. Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" będą usuwane.

Autor Wątek: Hello Again  (Przeczytany 648 razy)

Offline debbixon69

• Full Member
Hello Again
« dnia: Maj 13, 2018, 09:05:09 am »
Witam was drodzy linuxiarze, znowu XD

Od założenia tutaj konta do dnia dzisiejszego minęło sporo czasu. Moja wiedza linuxowa się powiększyła (ale i tak jestem zielony w linuxy XDDDDDD [ale k**wa nie do końca ;) ])
To forum jest na prawdę kulturalne i da się tu przeprowadzić konwersację na poziomie, a pomoc jest, no że się to tak wyrażę fachowa.

Nawet na moim świętej pamięci koncie 'dropthebass69' dostałem fachową pomoc, za którą bardzo dziękuję i prawdopodobnie w bliżej nieokreślonej przyszłości odwdzięczę się za tą (z poprzedniego konta i tego obecnego) pomoc.

Dzisiaj awansowałem z 'Newbie' do 'Jr. Member'

Ale muszę się wam do czegoś przyznać. Jestem takim "oszukanym" linuxiarzem, bo moim głównym OS'em na kompie jest Windows XD I chyba o tym wspominałem, jak miałem jakiś tam problem z debianem. Linuxa traktuję jako hobby i nie wiem czy odważyłbym się mieć linuxa jako główny OS. No jakoś tego za bardzo nie widzę, pomimo mojej wiedzy i tego zajebistego forum i community które tu jest. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe (mojego linuxowego oszukaństwa XD).
"Pamiętajcie, linux to tylko zabawka, jak będę miał ochotę, to postawię sobie archa"

Online PomPom

• Hero Member
Odp: Hello Again
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2018, 09:18:56 am »
Używajmy tego, co nam robi robotę :D Ogarniasz trochę Linuxa, to sobie zrobiłeś możliwość, by kiedyś z Windowsa uciec.
Mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa, że Linuxa będą mogli używać tylko ludzie z co najmniej dwuletnim doświadczeniem...

Offline San Dimas

• Jr. Member
  • **
  • Debian Stretch 9.4
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2018, 09:29:17 am »
Witamy na pokładzie ;)
Ja tak zaczynałem jak Ty - najpierw 50 GB nsa linuksa, a 950 na Windows - a teraz mam 128 na Windows któ©ego używam praktycznie tylko do grania, a resztę robię na linuksie ;)
Pozdraiwam
'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę”.'

Offline debbixon69

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2018, 11:20:24 am »
Używajmy tego, co nam robi robotę :D Ogarniasz trochę Linuxa, to sobie zrobiłeś możliwość, by kiedyś z Windowsa uciec.

Nie chcę uciekać od Windowsa, jest mi potrzebny, a jak Microsoft odyebie jakąś manianę, to do czego jest React OS ? XD
"Pamiętajcie, linux to tylko zabawka, jak będę miał ochotę, to postawię sobie archa"

Online PomPom

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2018, 11:24:15 am »
React OS jest do niczego :D Przeceniają ludzie ten projekt. To jak samochód, który pali pół litra wódki na 100km, osiągając max. 2 km/h przy obciążeniu 50 kg. Ciekawe, imponujące trochę, ale nic więcej.
Mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa, że Linuxa będą mogli używać tylko ludzie z co najmniej dwuletnim doświadczeniem...

Offline debbixon69

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2018, 11:25:52 am »
Witamy na pokładzie ;)
Ja na tym pokładzie jestem już od dawna :D XD
Ja tak zaczynałem jak Ty - najpierw 50 GB nsa linuksa, a 950 na Windows - a teraz mam 128 na Windows któ©ego używam praktycznie tylko do grania, a resztę robię na linuksie ;)
Ja się posiłkuję maszynami wirtualnymi, nie w głowie mi trzymanie Windy i linucha na jednym twardzielu XD
Już wolałbym osobny dysk na windowsa i osobny na linuxa/linuxy
Pozdraiwam

I też pozdrawiam  8)

Offline debbixon69

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2018, 11:29:50 am »
React OS jest do niczego :D

No tak średnio bym powiedział, u mnie na wirtualce działał całkiem przyzwoicie, tylko troche lipa, że React OS jest 32 Bitowy :( Lepiej by było jakby był 64Bitowy