Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja-> Przywitaj się. Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" będą usuwane.

Autor Wątek: Prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu w SparkyLinux  (Przeczytany 953 razy)

Offline sovtware

• Sr. Member
Prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu w SparkyLinux
« dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:05:51 pm »
Ten % przy uruchamianiu systemu wskazywałbym na uruchomienie fsck podczas startu, czyli skanowania dysku/partycji spowodowanego jakimiś błędami. Nie chcę tutaj sugerować programów z systemem plików lub dyskiem, przynajmniej dopóki nie uda Ci się dostarczyć nieco więcej informacji (screen, dokładny tekst błędów, etc.).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2013, 01:05:51 pm wysłana przez 157 »

Offline MoroS

• Problem solver ;)
Odp: Prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu w SparkyLinux
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:35:23 pm »
Ten % przy uruchamianiu systemu wskazywałbym na uruchomienie fsck podczas startu, czyli skanowania dysku/partycji spowodowanego jakimiś błędami. Nie chcę tutaj sugerować programów z systemem plików lub dyskiem, przynajmniej dopóki nie uda Ci się dostarczyć nieco więcej informacji (screen, dokładny tekst błędów, etc.).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2013, 01:35:23 pm wysłana przez 28 »
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko takie, których jeszcze nie umiemy wykonać. ;)

Offline sovtware

• Sr. Member
Odp: Prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu w SparkyLinux
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2013, 08:47:54 am »
@MoroS tak tez myslałem poniewaz pisało mi na temat dysku przy % więc jakieś błędy były na dysku lecz tego na Linux nie umiem naprawić szczególnie gdy nie mogę wejsc do systemu dobrze zainstaluję jeszcze raz Sparky i w razie czego jakbym coś takiego miał lecz odpukać postaram się zrobić zdjęcie z tel. i jakoś wrzucę to na dysk i tu wstawię więc dziękuję ża pomoc i wskazówwki biorę się do pracy po dziś mam sporo do zrobienia z mieszkaniem moim do usłyszenia nie wiem kiedy sie pojawię może po weekendzie więc miłego tygodnia Tobie i Wszystkim Linuxiarzom życze
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2013, 08:47:54 am wysłana przez 157 »